EA podobno tworzy grę Black Panther. Przecieki nastrajają optymistycznie

EA podobno tworzy grę Black Panther. Przecieki nastrajają optymistycznie

Wiemy już o kilku szykowanych grach w uniwersum Marvela, w tym Spider-Man 2, Wolverine i Midnight Suns, ale wygląda na to, że to dopiero początek i powinniśmy spodziewać się kolejnych produkcji z komiksowymi bohaterami. Jeff Grubb podczas swojego streamu Game Mess Mornings Giant Bomb ujawnił bowiem nowe szczegóły dotyczące potencjalnej gry Black Panther.

Według niego gra Black Panther opracowywana jest przez EA, a nie Sony, jak Spider-Man 2 i Wolverine. Mówi się, że produkcja jest rozwijana w nowym studiu EA zlokalizowanym w Seattle, kierowanym przez Kevina Stephensa, który wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa Monolith Productions, dewelopera Śródziemie: Cień Mordoru. Studio zostało oficjalnie ogłoszone w zeszłym roku, ale jego nazwa nie została jeszcze ujawniona.

Gra Black Panther podobno opracowywana jest przez EA, a nie Sony, jak Spider-Man 2 i Wolverine.

EA podobno tworzy grę Black Panther. Przecieki nastrajają optymistycznie

Jeśli chodzi o szczegóły gry, mówi się, że jest to jednoosobowe RPG akcji z otwartym światem. Chociaż nie będzie tak liniowe jak tytuł Respawn Entertainment, mówi się, że gra Black Panther bazuje na sukcesie Star Wars Jedi: Upadły zakon. W związku z tym będzie to bardziej singlowa produkcja premium, która unikać ma elementów z gier typu usług. Jeśli chodzi o fabułę, podobno wcielimy się w nową Czarną Panterę po śmierci poprzednika. Grubb i jego współgospodarz Mike Williams nie wydawali się do końca pewni, czy gracze mogą stworzyć własną Czarną Panterę, czy też protagonistą będą z góry wykreowana postać. 

Oczywiście na razie to jedynie plotki, więc radzimy się do nich za bardzo nie przywiązywać, ale wygląda na to, że Grubb był całkiem pewny swoich źródeł. Tytuł singleplayer Black Panther może być prawdziwą gratką dla fanów uniwersum, szczególnie biorąc pod uwagę osoby zaangażowane w ten projekt. Wakanda z otwartym światem stworzona przez ludzi, którzy pracowali nad grami z serii Śródziemie, wydaje się obiecującą perspektywą.

Grubb sugeruje również, że w przygotowaniu są inne niezapowiedziane gry z uniwersum Marvela, potencjalnie od wydawców innych niż Sony i EA. Dajcie znać w komentarzach, jakich bohaterów najchętniej zobaczylibyście na ekranie. Osobiście chętnie wróciłbym do postaci Punishera, która kilkukrotnie gościłą już w świecie gier. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA podobno tworzy grę Black Panther. Przecieki nastrajają optymistycznie

 0