Elden Ring hitem na YouTube. Gra notuje imponujący wynik

Elden Ring hitem na YouTube. Gra notuje imponujący wynik

Elden Ring odniósł ogromny sukces i zebrał bardzo dobre oceny. Gra autorstwa FromSoftware wzbudziła także ogromne zainteresowanie na YouTube, co potwierdzają statystyki platformy.

Od premiery Elden Ring minęło około pół roku, w międzyczasie gra sprzedała się w nakładzie 13,4 mln egzemplarzy. Dobre opinie to nie jedyny sukces, a produkcja jest hitem na YouTube. Według danych YouTube Gaming Elden Ring wygenerował więcej wyświetleń niż The Elder Scrolls V: Skyrim (456 milionów wyświetleń), The Legend of Zelda: Breath of the Wild (638 milionów wyświetleń), a nawet GTA V (1,9 miliarda wyświetleń). Do sukcesu przyczynili się youtuberzy tacy jak VaatiVidya czy Zullie the Witch, którzy odkrywają tajemnice i ciekawostki związane ze światem gry. Są też speedrunerzy np. Distortion2, który w kwietniu zdołał przejść całość w zaledwie 9 minut, aczkolwiek jego wynik poprawiono do ok. 5 minut.

Filmy związane z grą Elden Ring zostały wyświetlone na YouTube 3,4 mld razy i jest to najlepsza premiera w historii serwisu.

Ze statystyk wynika, iż w ciągu 60 dni wydania filmy związane z Elden Ring wyświetlono 3,4 miliarda razy, w efekcie jest to największa premiera gry w historii YouTube. To niewątpliwie imponujący wynik, który ciężko będzie przebić. Obstawiacie jakiej grze uda się w przyszłości dokonać tego wyczynu? Może Grand Theft Auto VI? Jeżeli chodzi o popularność bossów, pierwsze miejsce zajmuje Margit, a na drugim oraz trzecim znalazły się kolejno: Malenia, Godrick. Czwarta i piąta lokata przypadła Radahn oraz Smoczemu strażnikowi drzewa.

Warto przypomnieć, że gra w peaku przyciągnęła przed ekrany monitorów 952,523 graczy, z kolei aktualnie gra w nią 32,238 osób jednocześnie. Tytuł stał się więc murowanym kandydatem do miana gry roku, choć liczymy, że do końca roku zadebiutuje równie interesująca pozycja będąca w stanie rzucić wyzwanie Elden Ringowi. Graliście w najnowszą produkcję FromSoftware, jeśli tak to jakie macie zdanie o niej, faktycznie jest tak dobra jak mówią?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Elden Ring hitem na YouTube. Gra notuje imponujący wynik

 0