Sony obniża cenę Marvel's Spider-Man Remastered na Steam

Sony obniża cenę Marvel's Spider-Man Remastered na Steam

Cena Marvel's Spider-Man Remastered na PC wyniosła 299 złotych i wywołała spore kontrowersje. Sony postanowiło obniżyć jednak wartość gry przynajmniej na Steam.

Marvel's Spider-Man Remastered za 299 złotych to przesada, ponieważ mamy do czynienia z nieco usprawnioną wersją przeniesioną z konsol PlayStation, której oryginalne wydanie zadebiutowało prawie cztery lata temu. Nie jest więc całkowicie nowym produktem. Mimo to Sony wyceniło go na blisko 300 złotych, co wpisuje się w aktualny trend zwiększania cen gier. Gracze narzekają, a zewnętrzne sklepy cyfrowe okresowo udostępniają tytuł w atrakcyjniejszej cenie. Wydawca najwyraźniej poszedł po rozum do głowy i obniżył wartość Marvel's Spider-Man Remastered na Steam z 299 zł do 259 złotych. 40 złotych różnicy to zawsze coś tym bardziej, iż w Epic Games Store nadal obowiązuje stara cena.

Sony obniżyło cenę Marvel's Spider-Man Remastered na Steam do 259 złotych.

Jak zakomunikowali w oficjalnej wiadomości na Steam twórcy Marvel's Spider-Man Remastered obniżka obejmuje wybrane kraje: Polskę, Wielką Brytanię, Australię, Norwegię, Nową Zelandię, Izrael oraz Szwajcarię. Inne rynki nie zmieniły cen. Co natomiast z graczami, którzy zamówili grę wstępnie przed akcją promocyjną? W tym przypadku powinni anulować dotychczasowe zamówienie i złożyć je od nowa płacąc mniej. Najprostszym sposobem jest użycie przycisku dostępnego online na stronie help.steampowered.com, gdzie musimy się zalogować.

Następnie znajdujemy na liście Marvel's Spider-Man Remastered i klikamy przycisk "Chcę otrzymać zwrot pieniędzy". Potem jeszcze raz kupujemy grę w preoderze. Jeżeli koniecznie interesuje nas zakup w sklepie Valve to warto się pospieszyć, bowiem tylko do 12 sierpnia, czyli dnia premiery dostaniemy gratis różne bonusowe przedmioty m.in. skórki dla głównego bohatera. Warto zaznaczyć, iż produkcja ma tendencję do obniżek cen jeszcze przed debiutem, więc może warto byłoby zaczekać kilka dni, tydzień lub więcej i kupić gdzieś indziej zauważalnie taniej?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony obniża cenę Marvel's Spider-Man Remastered na Steam

 0