Ubisoft organizuje darmowy weekend z grą Far Cry 6

Ubisoft organizuje darmowy weekend z grą Far Cry 6

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Far Cry 6, który będzie dostępny na wszystkich platformach w tym Google Stadia i konsolach poprzedniej generacji (PS4 oraz Xbox One).

W Far Cry 6 zagramy za darmo od jutra 4 sierpnia (godzina 18:00) do poniedziałku 8 sierpnia 2022 roku (godzina 18:00). Pobrać wstępnie grę Ubisoftu możemy już teraz, a odblokowana zostanie w czwartek. Jest to dobra opcja dla graczy posiadających słabszy internet lub limit GB. Darmowy Far Cry 6 zostanie udostępniony na PC (Ubisoft Connect, Epic Games Store), Google Stadia oraz konsolach PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zagrać w szóstkę mogą więc użytkownicy kluczowych platform sprzętowych.

Far Cry 6 będzie dostępny do ogrania za darmo przez weekend od 4 do 8 sierpnia (godzina 18:00 czasu lokalnego).

Far Cry 6 darmowy weekend

Wydawca udostępnia bez opłat podstawową wersję Far Cry 6, która nie zawiera DLC. Do końca weekendu możemy grać bez żadnych limitów, a nawet przejść tytuł jeżeli zdążymy, z kolei po zakończeniu akcji postępy zostaną przeniesione do gry właściwej gdy ją kupimy. Darmowy weekend z Far Cry 6 pozwoli zapoznać się z produkcją i podjąć decyzję o ewentualnym zakupie płatnego wydania. FC6 Standard Edition kosztuje w sklepie Ubi 249,90 złotych, natomiast Ultimate Edition to koszt 479,90 zł. Lepiej jednak zaczekać na obniżki.

Nie jest to pierwszy darmowy weekend z Far Cry 6 wcześniejszy zorganizowano w marcu bieżącego roku i przygotowano jednocześnie promocję na płatne wersje. W Far Cry 6 kierujemy losami Dani Rojas żyjącej na fikcyjnej wyspie Yara rządzonej przez dyktatora Antóna Castillo, który chce za wszelką cenę przywrócić dawną wielkość swego kraju i nie jest w tym sam, ponieważ jego syn Diego podąża krwawą ścieżką ojca.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft organizuje darmowy weekend z grą Far Cry 6

 0