Microsoft ujawnił gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu. Poznaliśmy także tytuły opuszczające platformę giganta z Redmond w bieżącym miesiącu.

Xbox Game Pass dostanie w sierpniu siedem nowych gier, z czego jedna jest dostępna od dziś, a kolejna zadebiutuje za dwa dni. Na liście znajdziemy: Ghost Recon Wildlands (PC, Xbox i chmura), Shenzhen I/O (PC), Turbo Golf Racing (PC, Xbox i chmura), Two Point Campus (PC, Xbox i chmura), Cooking Simulator (PC, Xbox i chmura), Expeditions: Rome (PC) oraz Offworld Trading Company (PC). Widzimy, że sezon ogórkowy w pełni i brakuje tutaj wysokobudżetowych propozycji, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najciekawszą grą z tego zestawienia jest Ghost Recon Wildlands, który premierę miał aż pięć lat temu w 2017 roku. Produkcja skupia się na likwidacji kartelu Santa Blanca siejącego terror w Boliwii. Ghost Recon Wildlands zawiera tryb dla jednego gracza, aczkolwiek bawić się możemy również w kooperacji do maksymalnie czterech osób.

Do Xbox Game Pass trafią w sierpniu m.in. Ghost Recon Wildlands i Cooking Simulator.

Xbox Game Pass nowe gry sierpień 2022

Ubisoft oddał do naszej dyspozycji ponad 60 różnych pojazdów (lądowych, powietrznych i wodnych). Coocking Simulator to doskonale znana wśród fanów wszelakich symulatorów gra traktująca o gotowaniu w restauracji, gdzie jako kucharz przejmujemy kontrolę nad wybraną kuchnią. Nabierając doświadczenia, opanowujemy ponad 80 przepisów, choć możemy pozwolić sobie na pewną improwizację w przygotowaniu czegoś nieszablonowego, co zadowoli klientów. W kuchni umieszczono wszelkie niezbędne rzeczy: kuchenki, płyty grzewcze, piece i piekarniki a do tego masę przyrządów jak szpatułki, noże czy blender. Nie zabrakło też ponad 140 produktów: mięsa i ryb, owoców oraz warzyw i nabiału.

Two Point Campus jest kolejnym przedstawicielem serii strategii ekonomicznych. Akcję poprzedniej części umieszczono w szpitalu, natomiast teraz, choć ponownie trafiamy do tytułowego amerykańskiego miasteczka, to tym razem przejmujemy kontrolę nad uniwersytetem, którego należy wybudować. Pełniąc rolę dyrektora obiektu, musimy przygotować uniwersytet do przyjęcia studentów i generowania zarobku. Przygoda startuje podczas letnich wakacji. Całość obserwujemy z rzutu izometrycznego. Warto wspomnieć, że to premiera pozycja, która pojawi się w Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass dodanie nie tylko nowe gry. Usługę opuszczają starsze pozycje, a na liście są: Curse of the Dead Gods (PC, Xbox i chmura) Library of Ruina (PC, Xbox i chmura), Boyfriend Dungeon (PC, Xbox i chmura), Starmancer (PC) i Train World Sim 2 (PC, Xbox i chmura). Produkcje znikną z XGP 15 sierpnia, jest więc jeszcze trochę czasu na ich ogranie.

Gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu:

  • Ghost Recon Wildlands (PC, Xbox i chmura) – dostępny od dzisiaj
  • Shenzhen I/O (PC) – 4 sierpnia
  • Turbo Golf Racing (PC, Xbox i chmura) – 4 sierpnia
  • Two Point Campus (PC, Xbox i chmura) – 9 sierpnia
  • Cooking Simulator (PC, Xbox i chmura) – 11 sierpnia
  • Expeditions: Rome (PC) – 11 sierpnia 
  • Offworld Trading Company (PC) – 11 sierpnia

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft ujawnił gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu

 0