Epic Games Store. Nowe gry dostępne za darmo do pobrania

Epic Games Store. Nowe gry dostępne za darmo do pobrania

Od dziś w Epic Games Store dostępne są do odebrania za darmo dwie gry. Platforma ujawniła także produkcje, które przypiszemy do kont w kolejny czwartek.

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj, 22 do 29 września możemy przypisać do swoich kont za darmo dwie gry: ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven. Warto przypomnieć, iż pierwszy tytuł mogliśmy zgarnąć bez żadnych opłat w wersji na Steam kilka miesięcy temu, ale obecnie w sklepie Valve kosztuje on 71,99 złotych, więc Epic przygotował dobrą propozycję dla spóźnialskich. ARK: Survival Evolved ora to survivalowa gra akcji osadzona w otwartym świecie, w którym żyją dinozaury. Zadaniem gracza jest przetrwanie na wyspie pełnej niebezpiecznych dinozaurów, naturalnych katastrof czy innych stwarzających zagrożenie ludzi. Grać możemy na dwa sposoby: samodzielnie lub w ramach trybu wieloosobowego.

Od 22 do 29 września możemy odebrać za darmo w Epic Games Store ARK: Survival Evolved i Gloomhaven.

Ark

Kolejny na liście jest Gloomhaven, czyli adaptacja gry planszowej osadzonej w mrocznym świecie fantasy. Kierujemy poczynaniami grupy poszukiwaczy przygód tropiących skarby. Podczas rozgrywki trafiamy na groźnych przeciwników i eksplorujemy teren w poszukiwaniu drogocennych przedmiotów. Całość reprezentuje gatunek RPG i polega na budowaniu drużyny, której każdy członek ma różne umiejętności. Bohatera wybieramy ze sporej listy klas postaci. Gra zawiera jedynie kampanię dla pojedynczego gracza i nie przewidziano zabawy w kooperacji.

Od 29 września do 6 października odbierzemy za darmo gry: Runbow i The Drone Racing League Simulator. Pierwsza propozycja została stworzona pierwotnie na konsolę Nintendo Wii a później przeniesiono ją na PC, nowe Nintendo 3DS, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Jest to gra wyścigowa oparta na rywalizacji do nawet 9 graczy online bądź czterech w ramach lokalnej kooperacji. Da się też zagrać solo. The Drone Racing League Simulator jest symulatorem wyścigowym z perspektywą pierwszej osoby. Rozgrywka DRL SIM umożliwia graczom udział w niezwykle intensywnych wyścigach dronów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epic Games Store. Nowe gry dostępne za darmo do pobrania

 0