Epic Games Store. Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo w przyszłym tygodniu

Epic Games Store. Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo w przyszłym tygodniu

Epic Games Store udostępnił nowe gry, które możemy odebrać za darmo, a także zapowiedział następne produkcje dostępne za tydzień. Na liście jest propozycja dla fanów serii Fallout.

W Epic Games Store od przyszłego czwartku, 20 do 27 października odbierzemy za darmo dwie gry: Fallout 3: Edycja Gry Roku i Evoland Legendary Edition. Wprawdzie Fallout 3 jest starszą grą pochodzącą z 2008 roku, to właśnie on będzie głównym daniem w kolejnym rozdawnictwie Epic Games Store. Produkcja została bardzo dobrze oceniona przez recenzentów, według serwisu Metacritic (średnia not na poziomie 91% z 48 opinii) i nieco gorzej, ale również pozytywnie przez samych graczy. Gra ponownie przenosi nas do postapokaliptycznego świata, a akcja rozgrywa się w roku 2277 na terenie zrujnowanego miasta Waszyngton. Kierujemy poczynaniami Samotnego Wędrowca, który opuścił Kryptę 101 w poszukiwaniu swojego ojca w tym celu dociera do miasta Rivet City.

Od 20 do 27 października w Epic Games Store odbierzemy za darmo gry Fallout 3: Edycja Gry Roku i Evoland Legendary Edition.

Fallout 3

Największą zmianą w porównaniu do poprzednich odsłon serii jest zmiana perspektywy na pierwszą osobę, którą utrzymano do dziś. Następny tytuł dostępny za tydzień w EPGS to Evoland Legendary Edition stanowiący połączenie gier akcji, RPG i przygodówek. Początkowo główny bohater dysponuje ograniczonym zakresem ulepszeń, jednak wraz z postępem rozgrywki zdobywamy nowe zdolności wpływające na mechanikę oraz oprawę graficzną. Produkcja oferuje zagadki logiczne czy walki w czasie rzeczywistym oraz turowym. Zawiera też prostą oprawę graficzną nawiązującą do pixel art.

Obecnie do odebrania w Epic Games Store czekają na nas DarkwoodToeJam & Earl: Back in the Groove!. Pierwsza propozycja jest survival horrorem od niezależnego polskiego studia deweloperskiego Acid Wizard Studio, dla którego to debiutancki projekt. Darkwood ukazany z perspektywy lotu ptaka został podzielony na dwa etapy: w nocy należy bronić nasz dom przed falami przeciwników, z kolei w dzień gromadzimy przedmioty z pobliskiego lasu niezbędne do zapewnienia ochrony oraz przeżycia podczas nocnych ataków. Produkcja polega na eksploracji terenu w tym generowanego losowo lasu.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epic Games Store. Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo w przyszłym tygodniu

 0