Epic wystartował z letnią wyprzedażą. Cyberpunk 2077, Days Gone i Hitman 3 przecenione

Epic wystartował z letnią wyprzedażą. Cyberpunk 2077, Days Gone i Hitman 3 przecenione

Sezon ogórkowy na rynku gier wideo trwa w najlepsze, jest to więc dobry czas, by nadrobić zaległości. Idealnie się to składa z uruchomioną właśnie przez Epic Games Store letnią wyprzedażą. 

Epic Games oficjalnie wystartowało z letnią wyprzedażą, oferując duże zniżki na wiele tytułów. Jeśli więc przegapiliście letnią wyprzedaż Steam, teraz macie bardzo dobrą okazję wydać nieco pieniędzy na gry. Promocje potrwają do 5 sierpnia do godziny 17:00, a przeceny sięgają nawet 90% (choć oczywiście na nowszych produkcjach AAA nie będą aż tak duże). I tak w niższych cenach możemy zdobyć Days Gone (135,20 zł, -20%) lub Hitmana 3 za połowę ceny (124,50 zł). Grand Theft Auto V: Premium Edition również jest za pół ceny, czyli 64,99 zł, a jeśli jeszcze nie sprawdziliście najnowszego hitu Rockstar, Red Dead Redemption 2, to kupicie je z 33-procentową zniżką (167,43 zł).

Epic Games oficjalnie wystartowało z letnią wyprzedażą, oferując duże zniżki na wiele tytułów.

Można także kupić Cyberpunk 2077 ze zniżką 33%, czyli za 133,33 zł. Znakomity symulator miasta Cities: Skylines jest przeceniony o 75%, co oznacza, że musimy za niego zapłacić tylko 26,99 zł, choć warto przypomnieć, że pod koniec zeszłego roku Epic Games Store rozdawał ten tytuł za darmo. Największe, bo aż 90%, rabaty udzielono na nieco mniejsze produkcje, takie jak: SOMA, Deponia: The Complete Journey, Figment, Amnesia: The Dark Descent, Amnesia: A Machine for Pigs, AER i Tormentor X Punisher.

Sklep przygotował także niespodziankę dla fanów Idle Champions of the Forgotten Realms. Aby ją odebrać, wystarczy zalogować się na Epic Games Store w trakcie letniej wyprzedaży i odblokować Ellywick Skin & Feat Pack, a wraz z nim najnowszą czempionkę — Ellywick Tumblestrum, niedostępną nigdzie indziej skórkę Feywild Ellywick, epicką funkcję oraz 7 złotych skrzyń Ellywick z gwarantowaną błyszczącą kartą ekwipunku — całość jest warta 24 USD i obecnie dostępna zupełnie za darmo. Szczegóły można poznać tutaj. Idle Champions to gra strategiczna z elementami zarządzania z serii Dungeons & Dragons, która łączy kultowe postacie z książek, kampanii i filmów w jedną epicką przygodę. 

Epic pozywa Nreal w związku z podobieństwem nazwy do Unreal. Czy to już przesada?

Z racji tego, że wyprzedaż potrwa dwa tygodnie i nie znajdziemy tu ograniczonych czasowo ofert, mamy sporo czasu na przemyślane zakupy, do czego was zachęcamy. Dajcie też znać w komentarzach, jeśli traficie na jakieś naprawdę ciekawe oferty.  

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epic wystartował z letnią wyprzedażą. Cyberpunk 2077, Days Gone i Hitman 3 przecenione

 0