EVGA SuperNova P6 - kompaktowe i mocne zasilacze 80 Plus Platinum

EVGA SuperNova P6 - kompaktowe i mocne zasilacze 80 Plus Platinum

EVGA wprowadza na rynek modularną serię zasilaczy SuperNova P6. Zasilacze charakteryzują się kompaktową konstrukcją, nowymi materiałami i ulepszonym wyglądem, jednocześnie zapewniając większą wydajność przy wyjątkowo niskich tętnieniach i natężeniu hałasu.

EVGA SuperNova P6 to zasilacze z certyfikatem 80 Plus Platinum z modularnym płaskim okablowaniem, całkowicie japońskimi kondensatorami, pełnym zestawem zabezpieczeń (podwójne OPP, OVP, OCP, SCP, UVP i OTP) i kompleksową 10-letnią gwarancją. Kompaktowy rozmiar i jednocześnie wysoka moc nowej serii modułowych zasilaczy SuperNova P6 wynikają z opracowania "platformy nowej generacji". EVGA pisze, że dzięki rozwiązaniu  Full-bridge LCC (pełny most to 4 tranzystory MOSFET, LCC to dwie cewki i kondensator) i konstrukcji DC-DC, SuperNova P6 zapewnia solidną stabilność, bezkompromisową wydajność i wyjątkowo ścisłą regulację napięć. Konstrukcje oferują pojedynczą linię +12 V do 83,3 A w najmocniejszym wariancie.

EVGA SuperNova P6 mocne i wydajne zasilacze z certyfikatem 80 Plus Platinum, które upakowano do kompaktowych obudów.

EVGA SuperNova P6 sprawdzi się przede wszystkim tam, gdzie istotna jest zajmowana przestrzeń, zwłaszcza w kompaktowych obudować. Zminiaturyzowane podzespoły mogą być często źródłem zwiększonego hałasu, jednak EVGA zapewnia, że nic takiego nie ma miejsca, dzięki połączeniu wyjątkowo cichego wentylatora 135 mm Fluid Dynamic Bearing z własnym trybem EVGA Eco, który pozwala na pasywną pracę aż do obciążenia na poziomie 40%.

W skład serii P6 wchodzą jednostki o mocy  650, 750, 850 i 1000 W, które zmieszczono w obudowach o wymiarach 150 x 86 x 140 mm (szerokość x wysokość x głębokość). W chwili obecnej nie wiadomo jak zostanie wyceniona cała rodzina zasilaczy, a do sprzedaży trafiły jak dotąd tylko najmocniejsze konstrukcje 1000 W i 850 W. W amerykańskim sklepie trzeba za nie zapłacić odpowiednio 299,99 USD i 219,99 USD. W Europie zasilacze EVGA SuperNova P6 pojawią się w nadchodzących tygodniach z pełną 10-letnią gwarancją producenta.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: EVGA SuperNova P6 - kompaktowe i mocne zasilacze 80 Plus Platinum

 0