Far Cry 3 za darmo: Ubisoft rozdaje kolejną grę

Far Cry 3 za darmo: Ubisoft rozdaje kolejną grę

Far Cry 3 za darmo? Tak! Choć znów jest pewien haczyk, dokładnie tak jak w przypadku Watch Dogs Legion. Mianowicie oferta obowiązuje tylko na PC.

Tym razem jednak Ubisoft zdecydował się nie uruchamiać dla gry darmowego weekendu, darmowego miesiąca ani darmowego roku. Gra po prostu jest kompletnie za darmo. Wystarczy, że do 11 września zalogujesz się do Ubisoft Connect i dodasz grę do swojej biblioteki, by otrzymać ją już na stałe. W przeszłości Ubisoft wykorzystywał już sprytne sztuczki marketingowe, by napędzić przedsprzedaż swojej nowej gry. Najpierw był to właśnie Watch Dogs Legion, przed którego premierą otrzymaliśmy - kompletnie za darmo, drugą odsłonę Watch Dogs.

Far Cry 3 za darmo! Przez wielu uznawana za najlepszą odsłonę dostępna jest na platformie PC. Zaloguj się do Ubisoft Connect i odbierz prezent do 11 września.

Przypomnijmy, że Far Cry 3 uznawany jest za jedną z najlepszych odsłon popularnych strzelanek ze względu na postać Vaasa (Michael Mando), który według krytyków idealnie wpasował się w złoczyńcę. Ubisoft potwierdził, że ta i inne postacie grające złoczyńców w poprzednich odsłonach Far Cry pojawią się także jako grywalne postacie w Far Cry 6 za sprawą DLC. Film prezentujący integrację zobaczycie powyżej. Miejmy tylko nadzieję, że znane osobistości nie będą nieme. Nowa gra Ubisoftu pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4/5 i Xbox One oraz Xbox Series za niecały miesiąc, bo już 29 października. Zapraszamy też do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi Far Cry 6. A Wy czekacie na nową odsłonę popularnej gry akcji?

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Far Cry 3 za darmo: Ubisoft rozdaje kolejną grę

 0