FIFA 22 - wideo z fragmentami rozgrywki. Czy dostrzegacie zmiany?

FIFA 22 - wideo z fragmentami rozgrywki. Czy dostrzegacie zmiany?

EA Sports opublikowało materiał wideo z gry FIFA 22, w którym możemy zobaczyć fragmenty gameplayu. W teorii zmian jest sporo, ale czy rzeczywiście da się je dostrzec gołym okiem?

"Elektronicy" zapowiadają, że w nadchodzącej grze FIFA 22 zobaczymy między innymi: efekty działania technologii HyperMotion (dzięki specjalnym kombinezonom i uczeniu maszynowemu opracowano m.in. bardziej realistyczne ruchy piłkarzy oraz piłki), największe odświeżenie w palecie animacji w historii serii (podczas nagrań motion capture zarejestrowano 8,7 mln klatek), taktyczną sztuczną inteligencję (sześć razy więcej decyzji podejmowanych w ciągu sekundy), bardziej realistyczne starcia w powietrzu, dający więcej możliwości drybling, tzw. uczłowieczenie wirtualnych zawodników (piłkarze zyskają więcej animacji niezwiązanych z samą grą), nowe taktyki ofensywne oraz atrakcyjniejszą oprawę meczową. Omówienie wszystkich nowinek wraz z fragmentami rozgrywki zobaczycie na poniższym materiale wideo.

FIFA 22 wprowadzi szereg zmian i nowinek. EA Sports prezentuje je bliżej na najnowszym materiale wideo, opublikowanym na YouTubie.


Co sądzicie o wprowadzonych zmianach? Czy rzeczywiście da się je dostrzec gołym okiem, oglądając krótkie fragmenty rozgrywki? Czy może oczekiwaliście czegoś innego? Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu trwają spekulacje, czy w polskiej wersji gry nie dojdzie do zmiany na stanowisku komentatora. Według krążących po internecie doniesień Dariusza Szpakowskiego może zastąpić w tym roku Tomasz Smokowski. Jednak polski oddział EA Sports do tej pory nie odniósł się do sprawy.

 FIFA 22 będzie bardziej realistyczna na nowych konsolach. Gracze PC znów pokrzywdzeni

FIFA 22 ukaże się 1 października. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Jednak wszystkie zapowiedziane przez twórców zmiany zobaczymy i odczujemy wyłącznie na konsolach nowej generacji (w tym te, do których dojdzie w warstwie graficznej). Nawet pecetowcy otrzymają nową odsłonę najpopularniejszej piłkarskiej serii w przynajmniej częściowo wybrakowanej postaci.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: FIFA 22 - wideo z fragmentami rozgrywki. Czy dostrzegacie zmiany?

 0