Plotka: From Software tworzy exclusive na PlayStation 5. To nie Dark Souls ani Bloodborne

Plotka: From Software tworzy exclusive na PlayStation 5. To nie Dark Souls ani Bloodborne

Twórcy Dark Souls, Bloodbore czy Sekiro: Shadows Die Twice pracują obecnie nie tylko nad Elden Ring, ale także nad nieogłoszonym jeszcze exclusive'em na PlayStation 5.

Shpeshal Nick, twórca podcastu Xbox Era, poinformował, że nad grą pracuje sam Hidetaka Miyazaki, czyli ojciec serii Dark Souls. Jednak nowa produkcja nie ma nic wspólnego ani z Dark Souls, ani z Bloodborne, ani z żadnym innym tytułem z portfolio From Software. To zupełnie nowa marka, która zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5. Xbox Era w przeszłości dało się już poznać jako wiarygodne źródło doniesień o nadchodzących grach wideo. Z podcastu dowiedzieliśmy się o istnieniu Final Fantasy VII Remake: Intergrade oraz dodatku do Ghost of Tsushima.

Studio From Software pracuje rzekomo nad grą ekskluzywną na PlayStation 5. Nie ma ona jednak żadnego związku z Dark Souls ani Bloodborne'em.

Shpeshal Nick dodał, że From Software porzuciło prace nad kontynuacją serii Armored Core, aby skoncentrować się na  tajemniczym exclusive'ie na PlayStation 5. Z tego, co mu wiadomo, grze pod względem gameplayu będzie zdecydowanie bliżej do Dark Souls niż do Sekiro: Shadows Die Twice czy Elden Ring. Można się więc spodziewać zabawy o bardzo wysokim poziomie trudności, bez możliwości odradzania się (inaczej niż w Sekiro) oraz w lokacjach o bardziej zamkniętej strukturze (inaczej niż w Elden Ring).

 Twórcy Dark Souls dbają o polski rynek. Elden Ring z potwierdzoną lokalizacją

W przeszłości From Software tworzyło już ekskluzywne tytuły dla Sony. Bloodborne ukazało się wyłącznie na PlayStation 4, a remake Demon's Souls - tylko na PlayStation 5. Oczkiem w głowie dewelopera jest w tej chwili Elden Ring. Osadzona w otwartym świecie gra, tworzona przy współpracy z George'em R.R. Martinem (autorem książkowej "Gry o tron"), trafi do sprzedaży już w styczniu. Zagramy w nią na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. 

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plotka: From Software tworzy exclusive na PlayStation 5. To nie Dark Souls ani Bloodborne

 0