Galaxy Fold 6 i Flip 6 pojawiły się na oficjalnej stronie Samsunga. Znamy wygląd składaków

Galaxy Fold 6 i Flip 6 pojawiły się na oficjalnej stronie Samsunga. Znamy wygląd składaków

Samsung przygotowuje się Galaxy Unpacked zaplanowanej na 10 lipca, gdzie zapewne jak co roku zaprezentuje kilku nowych urządzeń mobilnych, w tym składane smartfony Fold 6 i Flip 6. Tymczasem nowy przeciek ujawnia ich wygląd. 

Pojawiło się wiele spekulacji na temat nadchodzących produktów, a także wiele doniesień sugerujących brak większych zmian konstrukcyjnych w składakach szóstej generacji w stosunku do poprzedników. Najnowszy przeciek pozwala bliżej przyjrzeć się temu, jak będą wyglądać Galaxy Fold 6 i Flip 6 i nie musimy obawiać się o jego wiarygodność, bo pochodzi prosto z oficjalnej strony Samsunga.

Oficjalne grafiki promocyjne Fold 6 i Flip 6 zostały znalezione na stronie internetowej Samsunga w Kazachstanie.

Oficjalna grafika promocyjna Fold 6 i Flip 6 zostały znalezione na stronie internetowej Samsunga w Kazachstanie i choć została szybko usunięta, to przecież w internecie nic nie znika. Zdjęcie przedstawia design nowych składaków, co potwierdza wcześniejsze doniesienia o tym, że firma zdecydowała się na podobną płaską ramkę, jaką zastosowano ostatnio w S24.

flip 6 fold 6

W poprzednich urządzeniach Galaxy z najwyższej półki oferowano zakrzywiony design i zaokrąglone krawędzie. Dzięki nowym, ostrzejszym i płaskim krawędziom, Samsung stawia na bardziej kanciasty wygląd. Jak widać na grafice, Galaxy Fold 6 może mieć większe moduły aparatu, podczas gdy Flip 6 ma zachować ten sam wygląd, co jego poprzednik. Na tylnym panelu znajdują się trzy osobne czujniki aparatu, ze stosunkowo dużymi pierścieniami.

Ponieważ przeciek Flip 6 pokazuje tył, możemy rzucić okiem na zawias i dodatkowy ekran. Nie wygląda na to, żeby wiele się zmieniło w porównaniu z wersją Flip 5, ale charakterystyczny tylny ekran może być nieco większy. Konfiguracja podwójnego tylnego aparatu w Z Flip 6 wydaje się być inspirowana obiektywami Z Fold 6.

Wiele osób może być rozczarowanych minimalnymi zmianami w designie i tym samym zniechęconych do zmiany swojego dotychczasowego Folda lub Flipa na nowszy model, ale być może Samsung jeszcze czymś zaskoczy. Spodziewamy się, że Z Fold 6 i Flip 6 będą napędzane procesorem Snapdragon 8 Gen 3 i otrzymają baterię o większej pojemności niż poprzednicy. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Galaxy Fold 6 i Flip 6 pojawiły się na oficjalnej stronie Samsunga. Znamy wygląd składaków

 0