GeForce RTX 4060 tuż za rogiem? Wiemy, kiedy NVIDIA ogłosi nowe karty graficzne

GeForce RTX 4060 tuż za rogiem? Wiemy, kiedy NVIDIA ogłosi nowe karty graficzne

NVIDIA ogłosiła swoją obecność na targach CES 2023. Firma będzie gospodarzem specjalnego przemówienia "GeForce", które odbędzie się już 3 stycznia. W trakcie tego wydarzenia Zieloni przedstawią swoje najnowsze produkty, w tym najpewniej kolejne desktopowe karty graficzne z serii GeForce RTX 4000. Mówi się, że jednym z modeli będzie wyczekiwany RTX 4060.

Wprowadzanie na rynek kart graficznych z serii GeForce RTX 4000 odbywa się stopniowo. W pierwszej kolejności na półkach sklepowych pojawił się RTX 4090. Niedawno Zieloni wypuścili także słabszy model - RTX 4080. Obie karty nie należą jednak do najtańszych. Spora część konsumentów wciąż czeka na bardziej opłacalne jednostki. NVIDIA ogłosiła już swoją obecność na targach CES 2023. Firma przygotowuje nawet specjalne przemówienie "GeForce", które odbędzie się 3 stycznia. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo o godzinie 8:00 czasu pacyficznego. Spodziewamy się, że w trakcie pokazu zostaną zaprezentowane kolejne karty graficzne z linii GeForce RTX 4000. Mówi się, że NVIDIA ogłosi więcej niż jedną konstrukcję, w tym RTX 4060.

NVIDIA zapowiedziała już swoją obecność na targach CES 2023. Firma przygotowuje nawet specjalne przemówienie "GeForce", które odbędzie się 3 stycznia. Mówi się, że w trakcie wydarzenia ogłoszony zostanie także RTX 4060.

NVIDIA GeForce RTX

Według ostatnich przecieków, GeForce RTX 4060 ma być o 20% szybszy od swojego poprzednika. Oznaczałoby to wydajność mniej więcej na poziomie RTX 3070. Niestety również w tym przypadku możemy oczekiwać podwyżek. Oprócz desktopowych modeli, w trakcie wydarzenia zobaczymy także układy RTX 4000 przygotowane z myślą o laptopach.

Spodziewamy się również przedstawienia kilku gotowych urządzeń mobilnych wyposażonych w najnowsze karty graficzne współpracujące z procesorami 13. generacji Intela lub Ryzenami 7000. Oprócz wprowadzenia samego sprzętu, Zieloni będą najpewniej poruszać kwestię dodania obsługi DLSS 3.0 do kolejnych tytułów. Do targów CES 2023 zostało jeszcze trochę czasu. Bardzo możliwe, że przed oficjalnym przemówieniem NVIDII zobaczymy kilka interesujących przecieków.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GeForce RTX 4060 tuż za rogiem? Wiemy, kiedy NVIDIA ogłosi nowe karty graficzne

 0