Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

Świętująca swoje dziesięciolecie marka Genesis ujawniła nową tożsamość wizualną. Zmieniony logotyp to efekt dwóch lat prac i konsultacji ze społecznością. Już niebawem nowe logo zagości na urządzeniach producenta.

Powstała w 2011 roku marka Genesis obchodzi swój jubileusz. Teraz nadszedł czas, by zrobić kolejny krok. Dwa lata temu rozpoczął się proces rebrandingu, który miał uchwycić zachodzące zmiany, zdefiniować na nowo tożsamość marki i dać projektantom nowe możliwości. Nie obyło się bez zaangażowania społeczności, która miała szansę wyrazić swoje potrzeby oraz oczekiwania w przeprowadzonych badaniach. “To dla nas wielkie wydarzenie. Cieszę się, że dzisiaj finalizujemy ten projekt. Genesis jest obecny na rynku od 10 lat i możemy poszczycić się wieloma sukcesami, które w wielu aspektach współtworzyliśmy z naszą społecznością - za co serdecznie dziękuję" - komentuje Dominik Piętka, Chief Marketing Officer.

Genesis ogłosił rebranding marki, który jest efektem trwających dwa lata prac.

Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

Z okazji dziesięciolecia działalności przygotowano specjalną edycję ubrań oraz limitowane serie produktów, które będą sukcesywnie ujawniane. Nie obędzie się też bez niespodzianek - można spodziewać się debiutu marki Genesis w kilku kolejnych grupach produktowych. Pozostałe pozycje portfolio będą z kolei sukcesywnie przechodzić proces rebrandingu. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat procesu rebrandingu marki Genesis mogą odwiedzić specjalnie przygotowaną sekcję na stronie internetowej. Przy okazji warto wspomnieć o słuchawkach zaprezentowanych jakiś czas temu przez Genesis.

Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki Test Genesis Irid 513 - stylowa i tania obudowa dla graczy

Genesis Neon 750 RGB to wokółuszny model, który staje na czele serii Neon. Producent deklaruje, że zarówno pałąk, jak i muszle, które poruszają się w osi pionowej, są obszyte skórą premium. Sprzęt wyposażony w 50-milimetrowe przetworniki, a w komplecie znajduje się także podświetlenie RGB Prismo. Sterowanie całością przeniesiono do pilota. Za produkt przyjdzie nam zapłacić około 229 złotych.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis rozpoczyna kolejną dekadę działalności i ogłasza rebranding marki

 0