Genshin Impact - ludzie oszaleli na punkcie nowego zwiastuna. 6 mln wyświetleń w 24 godziny

Genshin Impact - ludzie oszaleli na punkcie nowego zwiastuna. 6 mln wyświetleń w 24 godziny

Popularność Genshin Impact nie maleje (albo wręcz przeciwnie, rośnie). Potwierdza to między innymi zainteresowanie najnowszym zwiastunem.

Genshin Impact już jutro doczeka się nowego rozdziału o nazwie Summer Fantasia. Autorzy postanowili podkręcić zainteresowanie nową wersją gry poprzez publikację nowego trailera. Bez wątpienia była to dobra decyzja. Zwiastun pod tytułem "A Winter Night's Lazzo" podbił YouTube'a. W ciągu zaledwie 24 godzin obejrzano go ponad 6 mln razy. W chwili, gdy piszemy te słowa, licznik wyświetleń wskazuje już prawie 6,2 mln wyświetleń. W parze z popularnością idzie pozytywny odbiór. Jeszcze żaden materiał na oficjalnym kanale Genshin Impact nie miał tylu "łapek w górę".

Genshin Impact doczekało się nowego zwiastuna. Materiał podbił YouTube'a. W ciągu 24 godzin od publikacji obejrzano go ponad 6 mln razy.

Summer Fantasia to nazwa dodatku, który studio miHoYo wprowadzi w ramach aktualizacji o numerze 2.8. Jej premierę zaplanowano na 13 lipca. Nowy rozdział poświęcono grupie przyjaciół określanych mianem Fatui Harbingers. Autorzy przygotowali szereg nowych eventów: Summertime Odyssey, Reminiscent Regimen, Resonating Visions, Hidden Strife oraz Evermotion Mechanical Painting. Aktualizacja wprowadzi nową postać - Shikanoina Heizou, detektywa specjalizującego się w chwytaniu groźnych bandytów. Bohater dołączy do drużyny podczas Summertime Odyssey, wydarzenia, w ramach którego Fischl zaprosi Kazuhę, Monę i Xinyan na pewną tajemniczą wyspę. miHoYo przygotowało też atrakcję w postaci "trybu żeglarskiego" (Sailing Game Mode) oraz nowe stroje.

Genshin Impact to prawdziwy fenomen. Gra stworzona przez chińskie studio miHoYo i działająca w modelu free-to-play przyciąga każdego dnia średnio po 9 mln osób (co stanowi około 15 proc. łącznej liczby zarejestrowanych osób). Ważną rolę pełnią w niej gacha, czyli mechanizmy płatnych loterii, w ramach których możemy zdobyć mniej lub bardziej cenne przedmioty. Tych najlepszych wręcz nie da się zdobyć bez sięgania po kartę kredytową. Nic więc dziwnego, że przychody z tej produkcji sięgają miliardów dolarów. Genshin Impact największą popularnością cieszy się w krajach azjatyckich. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation, Androidzie i iOS-ie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genshin Impact - ludzie oszaleli na punkcie nowego zwiastuna. 6 mln wyświetleń w 24 godziny

 0