Sony ujawnia zestaw gier w czerwcowym PS Plus

Sony ujawnia zestaw gier w czerwcowym PS Plus

Sony ujawniło PS Plus na czerwiec i należy przyznać, że użytkownicy konsol PlayStation 4 i PS5 dostają solidny zestaw. Zadowoleni mogą być fani przygód Kratosa, którzy jeszcze z jakichś względów nie zagrali w aktualną odsłonę.

God of War z 2018 roku to danie głównie w czerwcowym PlayStation Plus. Oprócz tego na liście są: Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Nickelodeon All-Star Brawl. Pierwszej gry nikomu przedstawiać nie trzeba, gdyż jest to jedna z najważniejszych produkcji sprzed czterech lat, która początkowo zadebiutowała wyłącznie na PS4, a w styczniu także na komputerach. Historia God of War ma miejsce wiele lat od czasu, gdy Kratos rozprawił się z bogami Olimpu. Główny bohater osiadł pośród skandynawskich bóstw i potworów. Na odpoczynek nie może jednak liczyć, ponieważ musi znów ruszyć do walki i przygotowywać do niej swojego syna.

God of War będzie dostępny w czerwcowym PS Plus.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker jest grą sieciową pozbawioną trybu dla pojedynczego gracza. Zabawa łączy ze sobą dwie maksymalnie czteroosobowe drużyny walczące ze sobą na zamkniętych arenach. Do wyboru jest szeroka paleta postaci z uniwersum Naruto m.in. Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki, Pain, Konan czy Kisame Hoshigaki. Każdy z nich ma oddzielny zestaw umiejętności specjalne, zdolności oraz uzbrojenie. Całość oferuje zaawansowany system walki z różnymi mocami.

W Nickelodeon All-Star Brawl bierzemy udział w platformowych bitwach, kierując postaciami ze świata Nickelodeon. Stajemy naprzeciw bohaterów z seriali SpongeBob Kanciastoporty, Wojownicze Żółwie Ninja, Harmidom, Danny Phantom, Aaahh!!! Prawdziwe Potwory, Dzika rodzinka, Hey Arnold! czy Pełzaki. Wśród grywalnych postaci znajdują się SpongeBob, żółwie ninja Michelangelo i Leonardo, Oblina z Aaahh!!! Prawdziwe Potwory, Invader Zim. Potyczki odbywamy na 20 tematycznych poziomach, jak np. Meduzowe Pola z serialu SpongeBob Kanciastoporty, Technodrom z Wojowniczych Żółwi Ninja.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony ujawnia zestaw gier w czerwcowym PS Plus

 0