God of War: Ragnarok - poznaliśmy oficjalną datę premiery. Ale niespodzianka!

God of War: Ragnarok - poznaliśmy oficjalną datę premiery. Ale niespodzianka!

Sony poinformowało, że God of War: Ragnarok trafi do sklepów jeszcze w tym roku. A dokładnie 9 listopada.

God of War: Ragnarok to jedna z najbardziej wyczekiwanych obecnie gier wideo. Początkowo jej premierę planowano na 2022 roku, ale później deweloperzy poinformowali, że są zmuszeni do przełożenia jej na 2023. Sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót i okazuje się, że w kontynuację przygód Kratosa zagramy jeszcze w 2022. Sony poinformowało, że God of War: Ragnarok ukaże się 9 listopada, w wersji zarówno na PlayStation 4, jak i na PlayStation 5. W przyszłości prawdopodobnie powstanie konwersja na PC, ale na razie ani Santa Monica (deweloper), ani Sony (wydawca) jej oficjalnie nie potwierdziło.

God of War: Ragnarok ukaże się 9 listopada 2022 roku, w wersji zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

Santa Monica poinformowało, że od 15 lipca gracze będą mogli składać zamówienia przedpremierowe na God of War: Ragnarok. Studio poza standardową edycją przygotowało także kilka dodatkowych, ale na razie nie znamy szczegółów na ich temat. W planach jest także oficjalny unboxing edycji kolekcjonerskiej, w którym weźmie udział Ryan Hurst, aktor grający Thora, oraz Rafael Grassetti, dyrektor artystyczny z Santa Monica. Z okazji oficjalnej zapowiedzi daty premiery twórcy przygotowali krótki - bo zaledwie 30-sekundowy - ale spektakularny zwiastun pod tytułem "Father and Son".

Warto dodać, że powyższa informacja potwierdza wiarygodność Jasona Schreiera. Dziennikarz Bloomberga od niedawna podawał w mediach społecznościowych, że Sony zapowie wkrótce oficjalnie datę premiery God of War: Ragnarok i że dojdzie do niej w listopadzie bieżącego roku. Pisał też, że na początek Japończycy podadzą wyłącznie termin wydania, a oficjalna prezentacja gry odbędzie się w późniejszym terminie. Pozostaje czekać, aż Sony zaprosi na pokaz gameplayu z najnowszych przygód Kratosa. Skoro premierę zaplanowano już na listopad, niewykluczone, że dojdzie do tego w najbliższych tygodniach.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War: Ragnarok - poznaliśmy oficjalną datę premiery. Ale niespodzianka!

 0