Poznaliśmy gry, które odbierzemy w Epic Games Store za tydzień

Poznaliśmy gry, które odbierzemy w Epic Games Store za tydzień

Poznaliśmy gry, które będą dostępne w Epic Games Store za darmo od przyszłego tygodnia i zastąpią obecny zestaw Geneforge 1 - Mutagen, Iratus: Lord of the Dead oraz Hood: Outlaws & Legends.

Od najbliższego czwartku 7 lipca od godziny 17:00 w Epic Games Store będą dostępne za darmo dwie gry: Killing Floor 2 i Ancient Enemy, choć nie wykluczone, iż Epic sprawi graczom niespodziankę, dodając jeszcze jeden tytuł tak, jak teraz. Najciekawszą pozycją z tej listy jest Killing Floor 2, pierwszoosobowa strzelanka osadzona w Europy opanowanej przez przerażające, zabójcze klony zwane Zedami, które stworzyli zbuntowani pracownicy Horzine Corporation. Gra zawiera tryb kooperacyjny dla sześciu graczy i tryb wspólnego likwidowania Zedów dla 12 graczy. Killing Floor 2 nastawiono wyłącznie na rozgrywkę sieciową i nie posiada kampanii dla pojedynczego gracza.

Od 7 lipca w Epic Games Store będą dostępne za darmo Killing Floor 2 i Ancient Enemy.

Ancient Enemy to strategiczna gra karciana z gatunku RPG osadzona w zrujnowanym świecie, gdzie siły zła dawno zwyciężyły. Produkcja oferuje walkę turową, trzy poziomy trudności, od relaksującego po koszmarny czy własną ścieżkę, którą możemy obrać podczas opowieści. Za przygotowanie gry odpowiada studio Grey Alien Games współpracujące z rysowniczką, Jen Pattison oraz projektantem gier, Jimem Rossignolem. Aktualnie do odebrania mamy jednak inne produkcje.

Na wyróżnienie zasługuje Hood: Outlaws & Legends osadzony w mrocznym średniowieczu nastawiony na zabawę kooperacyjną do maksymalnie 8 osób. Oprócz tego możemy zgarnąć Geneforge 1 - Mutagen, to otwartą gra RPG umieszczoną w osobliwym, nowym świecie i Iratus: Lord of the Dead turową, taktyczną grę RPG. Zamierzacie odebrać którąś z wymienionych gier lub może już to zrobiliście? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy gry, które odbierzemy w Epic Games Store za tydzień

 0