GOG.com – ruszyła rocznicowa wyprzedaż gier z serii Wiedźmin

GOG.com – ruszyła rocznicowa wyprzedaż gier z serii Wiedźmin

17 maja mija 11 lat od premiery Wiedźmina 2: Zabójcy Królów, pierwszej gry CD Projekt RED działającej na autorskim silniku REDengine, która wprawdzie nie odniosła sukcesu na miarę Wiedźmina 3: Dziki Gon, ale była bardzo dobrą propozycją dla graczy. Z okazji rocznicy sklep GOG.com przecenił wszystkie tytuły z uniwersum Geralta z Rivii, a także rozdaje grę oraz pakiet bonusów za darmo.

17 maja 2011 to ważna data dla polskich graczy, bowiem właśnie tego dnia do sprzedaży trafił wyczekiwany Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji podstawowej oraz limitowanej kolekcjonerskiej. Gra pierwotnie zadebiutowała wyłącznie na PC, zaś jakiś czas później udostępniono ją również na konsoli Xbox 360. Z okazji rocznicy platforma z grami cyfrowymi GOG.com ruszyła ze specjalną promocją na wszystkie produkty związane ze światem słynnego łowcy potworów. Tradycyjnie już cena Wiedźmin 3: Dziki Gon została obniżona do 19,99 zł, a dodatki: Krew i Wino oraz Serca z Kamienia kupimy kolejno za 24 i 11,99 złotych. Oczywiście bardziej opłacalne jest nabycie pakietu z podstawką i DLC.

Do 22 maja na GOG.com trwa wyprzedaż na gry z serii Wiedźmin.

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (Game of the Year Edition), w skład którego wchodzi główne wydanie trzeciej części oraz przytoczone wyżej dodatki kosztuje 29,99 zł. Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie trójki w bibliotece, to zalecamy zainteresowanie się właśnie tym wydaniem. Oprócz tego taniej możemy kupić Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona za 5,99 zł, The Witcher: Enhanced Edition – 4,49 zł, The Witcher Adventure Game – 5,99 zł czy Thronebreaker: The Witcher Tales – 24,00 zł. Wyprzedaż trwa do 22 maja 2022 roku. Z drugiej strony kupienie pierwszej odsłony Wiedźmina jest w tej chwili kompletnie nieopłacalne. Dlaczego?

Otóż CD Projekt udostępnił The Witcher: Enhanced Edition kompletnie bezpłatnie pod warunkiem, że zainstalujemy launcher GOG Galaxy i wówczas zgarniemy wspomnianą produkcję bez opłat. Bezpośrednio z tej strony odbierzemy pakiet The Witcher Goodies Collection, który zawiera cyfrowe wiedźmińskie gadżety takie jak: grafiki, książki, muzykę, sceny zza kulis filmów, koncert z muzyką z gry, tapety i inne niespodzianki ze wszystkich wiedźmińskich tytułów. Okazja też obowiązuje do 22 maja. Graliście w Wiedźmina 2: Zabójcy Królów? Jeśli tak, to, jak wspominacie ten tytuł?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GOG.com – ruszyła rocznicowa wyprzedaż gier z serii Wiedźmin

 0