Silent Hill – do sieci trafiły informacje o nowej grze

Silent Hill – do sieci trafiły informacje o nowej grze

Silent Hill to popularna seria horrorów, o której od pewnego czasu jest cicho, jednak ostatnio do sieci trafiły informacje dotyczące gry, a także obrazki.

AestheticGamer znany jako Dusk Golem wrzucił do internetu obrazki pochodzące rzekomo z nowej części Silent Hill. Chociaż zostały one usunięte z Twittera na mocy praw autorskich to jak wiemy w sieci nigdy nic nie ginie i tak też jest w tym przypadku. Screeny przedstawiają zabałaganiony pokój, korytarz z notatkami zakrywającymi ścianę i postacią stojącą na jego końcu oraz twarz kobiety, na której umieszczono napisy "Nienawidzę siebie" i "Minger". Jeden z obrazków może być grafiką koncepcyjną pochodzącą z października 2020 roku podpisaną przez Masahiro Ito dyrektora artystycznego oryginalnej trylogii Silent Hill. Wszystkie obrazki znajdziecie w źródle tej wiadomości.

Obrazki rzekomo pochodzące z nowego Silent Hilla wyciekły do sieci.

Warto też wspomnieć o zwrotach "Anita & Maya" oraz "SMS Messages". AestheticGamer nie chce na razie udostępniać dodatkowych informacji o grze, ale twierdzi, że to, co dostał od nowego źródła, jest więcej niż dowodem na istnienie projektu. "Ujęcia są nieco stare, bo pochodzą z 2020 roku, więc produkcja może teraz wyglądać inaczej. Wiem, że wielu w to wątpi, lecz ja nadal czekam na ujawnienie nowego Silent Hilla" - napisał leaker. Silent Hill ma być rozwijany przez kilka studiów deweloperskich, a w prace podobno jest również w jakimś stopniu zaangażowane Sony i marka PlayStation. Japońska firma prawdopodobnie posiada prawa marketingowe do marki.

Co ciekawe sugeruje się, iż to nie jedyna gra z uniwersum SH, która powstaje. Cóż do przytoczonych rewelacji tradycyjnie należy podchodzić z dystansem do momentu oficjalnej zapowiedzi nowej gry. Silent Hill: Downpour to ostatnia pełnoprawna odsłona serii, która trafiła do sprzedaży w 2012 roku. Historia przedstawia losy Murphy’ego Pendletona, który wydostaje się z więziennego konwoju i pechowo dla niego, by się schronić przed pościgiem ląduje w owianym złą sławą miasteczku Silent Hill. Lokacja tradycyjnie kryje szereg tajemnic, które trzeba rozwiązać.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Silent Hill – do sieci trafiły informacje o nowej grze

 0