Grasz w testową wersję Battlefield 2042? Możesz dostać bana na finalną wersję gry

Grasz w testową wersję Battlefield 2042? Możesz dostać bana na finalną wersję gry

W weekend rozpoczął się pierwszy test technologiczny Battlefield 2042, dając niektórym fanom możliwość wczesnego spojrzenia na wyczekiwaną strzelankę. Trzeba będzie jednak uważać, bo za tę przyjemność będzie można zostać nawet zbanowanym w pełnej wersji gry - oczywiście po złamaniu ważnego punktu regulaminu.

Wszystko przez klauzulę poufności, którą objęte są testy. EA ostrzega, że ​​gracze, którzy złamią NDA, mogą zostać całkowicie zbanowani z finalnej gry. Podczas gdy otwarta beta Battlefield 2042 będzie dostępna dla graczy na wszystkich platformach bez ograniczeń – z wcześniejszym dostępem  dla każdego, kto zamówił grę w przedsprzedaży – test technologiczny Battlefield 2042, który rozpoczął się 12 sierpnia, wymagał od graczy zarejestrowania się w programie EA Insider i podpisania umowy o zachowaniu poufności.

Electronic Arts ostrzega, że gracze biorący udział w testach Battlefield 2042 mogą zostać zbanowani w pełnej wersji gry, jeśli złamią umowę poufności, ujawniając informacje o grze.

Umowa NDA zasadniczo stwierdza, że ​​gracze nie mogą dzielić się niczym na temat testu technologicznego Battlefield 2042, ale oczywiście to nie powstrzymało wielu osób przed ujawnianiem wszelkich detali. Pojawiły się szczegóły, zrzuty ekranu, filmy, streamy i inne przecieki, które EA zawzięcie stara się usunąć. Menedżer społeczności EA Studios Europe, Adam Freeman, poświęcił teraz trochę swojego czasu, aby zwrócić uwagę graczy na konsekwencje zerwania umowy NDA, które w teorii mogą być dość poważne.

 EA zaprasza na testy Battlefielda 2042. Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry

Freeman podzielił się kilkoma oficjalnymi szczegółami z testu gry na Twitterze, dziękując wszystkim za zaangażowanie i potwierdzając, że zespół "otrzymał wiele nowych ważnych danych" związanych Battlefield 2042 – w tym zidentyfikowano kilka poważnych problemów. Freeman ostrzegł również graczy, aby nie łamali umowy NDA, mówiąc, że przecieki mogą spowodować utratę dostępu do wszelkich dalszych testów EA oraz potencjalny dostęp do samego Battlefield 2042 po wydaniu.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grasz w testową wersję Battlefield 2042? Możesz dostać bana na finalną wersję gry

 0