GTA IV dostało modyfikację, która pozwala zwiedzić Warszawę

GTA IV dostało modyfikację, która pozwala zwiedzić Warszawę

GTA IV dostało modyfikację, która pozwala zwiedzić Warszawę w wirtualnej wersji. Otoczenie możemy eksplorować jako główny bohater gry Niko Bellic.

Grand Theft Auto IV otrzymało nową modyfikację umożliwiającą zwiedzanie Warszawy. Za projekt odpowiada modder BartoszBuster, który udostępnił całość 1 sierpnia, co nie jest przypadkową datą, bowiem właśnie tego dnia wypada rocznica Powstania Warszawskiego. Nie zwiedzimy jednak miasta z tamtego okresu, ale jego współczesną wersję. Projektant zadbał o przygotowanie charakterystycznych elementów stolicy Polski takich jak Pałac Kultury i Nauki, Most Świętokrzyski, Bulwary Wiślane, Sejm, Łazienki czy Stadion Narodowy.

GTA IV Poland: Warsaw to nowa modyfikacja do gry Rockstar Games, która pozwala zwiedzić stolicę Polski jako Niko Bellic.

Prace nad modyfikacją trwały od 2014 roku. Pliki ważące 850 MB pobierzemy ze strony ModDB bez żadnych opłat. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy podobny mod opracowany przez Bartosza Fabiszaka. Modder w przeszłości przygotował zbliżony projekt w Grand Theft Auto: San Andreas zawierający miasto o nazwie Gołańcz. Twórca dodał do niego nawet kilka misji fabularnych i pojazdy. GTA IV Poland: Warsaw to ciekawa modyfikacja, dzięki której możemy pozwiedzać Warszawę w wydaniu Grand Theft Auto, chociaż miasto lepiej prezentowałoby się w nowszym GTA V.

Grand Theft Auto IV posiada sporo modów m.in. do broni, pojazdów, ubrań, skryptów oraz takich poprawiających oprawę graficzną. Jednym z ciekawszych jest Iron Man IV, który dostarcza dużo skórek m.in. Iron Mana i pozwala latać po mieście oraz strzelać laserami. Przygotowano również coś dla graczy twierdzących, iż w Liberty City, w którym ma miejsce akcja czwórki jest za mało aut i przechodniów. More Liberty zwiększa liczbę tych elementów i sprawia, iż mapa jest żywsza. Na liście znajdziemy ponadto Left 4 Liberty: Infection zmieniające NPC w krwiożercze zombie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GTA IV dostało modyfikację, która pozwala zwiedzić Warszawę

 0