GTA+ — Rockstar Games wprowadza abonament do GTA Online

GTA+ — Rockstar Games wprowadza abonament do GTA Online

GTA Online mimo upływu lat nadal cieszy się popularnością i pozwala Rockstar Games generować niemały przychód. Jest to możliwe dzięki regularnemu rozwojowi trybu sieciowego Grand Theft Auto, który teraz dostanie nowy model subskrypcji.

Rockstar Games zapowiedział GTA+ czyli abonament do GTA Online, który jest propozycją skierowaną zarówno do nowych graczy, jak i tych grających w wariant sieciowy Grand Theft Auto 5 od dawna. Koszt usługi GTA+ wyniesie 5,99 dolarów amerykańskich miesięcznie i w jego ramach otrzymamy dostęp do ekskluzywnych nagród. To jednak nie wszystko, bowiem abonenci mogą liczyć na nowe przedmioty i bonusy, takie jak gotówka w grze, ulepszenia czy specjalne zniżki. Członkowie GTA+ będą również mogli kupować jeszcze lepsze karty Shark, aby uzyskać więcej korzyści z systemu mikrotransakcji.

GTA+ to abonament dla graczy GTA Online, którego miesięczny koszt wynosi 5,99 USD.

GTA+ — Rockstar Games wprowadza abonament do GTA Online

GTA+ jest przeznaczone wyłącznie dla posiadaczy GTA 5 w wersji na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Seriex X, które ostatnio dostały next-genową aktualizację. Profity płynące od 29 marca do 27 kwietnia to np.: 500 000 GTA$ dostarczone automatycznie na konto bankowe w grze, wcześniejszy dostęp do Principe Deveste Eight — wraz z bezpłatnym ulepszeniem Hao’s Special Works oraz HSW Orange Trip i HSW CMYK Glitch Liveries, brak opłat za członkostwo w LS Car Meet, opcja aktualizacji jachtów do Aquarius Super Yacht bez dodatkowych kosztów, koszulka i spodenki do koszykówki Gussét Frog i Broker Prolaps czy emblematy do wyboru w sklepie z samochodami.

Subskrybenci muszą odebrać wszystkie nagrody przez określony czas inaczej przepadną na dobre. Co 30 dni Rockstar Games będzie prezentował nową listę nagród oferowaną w ramach GTA+. Pamiętajmy, iż jest usługą cykliczną, więc po rejestracji zostaniemy automatycznie obciążeni kwotą 5,99 USD, chyba, że anulujemy abonament co da się zrobić w dowolnym momencie. Ciężki ocenić czy platforma odniesie sukces, ale zapewne nie zabraknie wiernych graczy, którzy wesprą deweloperów kupując GTA+. GTA+ wystartuje 29 marca 2022 roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GTA+ — Rockstar Games wprowadza abonament do GTA Online

 0