PS Plus - poznaliśmy listę gier dostępnych we wrześniowej ofercie

PS Plus - poznaliśmy listę gier dostępnych we wrześniowej ofercie

Sony przedstawiło wrześniową ofertę PS Plus, która przypadnie do gustu fanom Hitmana. Do konta będzie można bowiem przypisać jedną z ostatnich części tej zapoczątkowanej w 2000 roku serii o seryjnym zabójcy.

Od 7 września do 4 października 2021 roku posiadacze usługi PS Plus zgarną łącznie trzy gry i są to: Hitman 2 (PlayStation 4), Predator: Hunting Grounds (PS4) oraz Overcooked: All You Can Eat! (PS5). Należy przyznać, że oferta w porównaniu do tych z kilku poprzednich miesięcy wydaje się całkiem interesująca, choć oczywiście nie najlepsza w historii platformy. Hitman 2 jest grą autorstwa IO Interactive, która zadebiutowała w listopadzie 2018 roku, zbierając dobre oceny - 82% średniej ocen na podstawie 70 recenzji i 8.3 z 730 opinii użytkowników wystawionych w serwisie Metacric wersji PlayStation 4. Drugi część nowej trylogii przygód Agenta 47 rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym epizodzie.

W ofercie PS Plus na wrzesień pojawi się m.in. Hitman 2.

Naszym zadaniem jest śledzenie pewnej osoby, aczkolwiek misja komplikuje się w momencie, gdy poznajemy tożsamość celu oraz jego przeszłość. Overcooked! All You Can Eat trafił na next genowe konsole pod koniec 2020 roku, a na old genach i PC zadebiutował w marcu 2021 roku. Produkcja przenosi nas do krainy Cebulowego Królestwa, w którym należy stawić czoła różnym zagrożeniom, zaś w trakcie zabawy przychodzi nam stawić czoła bestii i jedną z metod pokonania wroga jest jego zjedzenie. Deweloperzy nie wprowadzili zmian w mechanice, więc całość oparto na takiej samej zasadzie jak poprzednie odsłony. Tytuł powinien przypaść do gustu młodszym graczom.

Ostatnia z gier dostępnych we wrześniowym PS Plus to Predator: Hunting Grounds. Całość bazuje na sieciowej rozgrywce, z kolei nam przychodzi wcielić się w jednego z członków grupy komandosów. Innemu graczowi przychodzi natomiast rola przeciwnika, którym jest Predator, czyli wojownik z rasy Yautja. Oczywiście gra bazuje na licencji filmowej co oznacza, że przeciwnik otrzymał wszelkie atrybuty znane z kinowej wersji.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS Plus - poznaliśmy listę gier dostępnych we wrześniowej ofercie

 0