Hitman 3 najpopularniejszą odsłoną serii w historii. Będą nowe misje, VR i ray tracing

Hitman 3 najpopularniejszą odsłoną serii w historii. Będą nowe misje, VR i ray tracing

Okazuje się, że podgatunek gier skradankowych (reprezentowany przez znikomą liczbę tytułów, w tym przez serię Hitman) ma się bardzo dobrze. Nie brakuje chętnych do "cichego zabijania" z padem w dłoniach.

World of Assassination, czyli trylogia, na którą składały się ostatnie trzy części Hitmana, okazała się strzałem w dziesiątkę. IO Interactive - studio odpowiedzialne za tę serię - ogłosiło, że do tej pory zagrało w nią około 50 milionów osób. To zainteresowanie na tyle duże, że twórcy zdecydowali się na dalszy rozwój najnowszej odsłony - Hitman 3. W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się w niej kolejnych fabularnych misji i trybów rozgrywki (na wszystkich platformach), a także wprowadzenia ray tracingu i obsługi VR (w wersji na pecety). 

World of Assassination, czyli trylogia, na którą składają się ostatnie trzy odsłony serii Hitman, doczeka się nowych misji, trybów, ray tracingu oraz obsługi VR.

IO Interactive zapowiada, że 20 stycznia 2022 roku rozpocznie się drugi rok wsparcia dla trzeciej części serii. Od tego dnia w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy autorzy wzbogacą grę o wymienione wcześniej atrakcje. Jeszcze w styczniu Hitman 3 w wersji na PC otrzyma wsparcie dla ray tracingu oraz opcję zabawy przy użyciu gogli wirtualnej rzeczywistości. Oczywiście należy mieć na uwadze, że obie te nowinki będą wymagały wysokobudżetowego peceta. Na oficjalne wymagania sprzętowe musimy jeszcze poczekać.

Nie wiadomo też, kiedy możemy oczekiwać kolejnych misji fabularnych, ale na pewno dojdzie do tego we wspomnianym okresie i prawdopodobnie będzie ich kilka. IO Interactive zapowiedziało też nową opcję rozgrywki - Elusive Target Arcade. Będzie to nieco ułatwiona wariacja na temat trybu znanego już z podstawki. Na koniec dodajmy, że Hitman 3 to najlepiej sprzedająca się odsłona w historii serii. To więcej niż pewne, że w przyszłości zobaczymy kolejną część. Jednak obecnie deweloper skupia się na grze z Jamesem Bondem w roli głównej.  

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hitman 3 najpopularniejszą odsłoną serii w historii. Będą nowe misje, VR i ray tracing

 0