Jerzy Dudek trafi do FIFY 22. EA doda Polaka do trybu Ultimate Team

Jerzy Dudek trafi do FIFY 22. EA doda Polaka do trybu Ultimate Team

FIFA Ultimate Team posiada legendarne karty piłkarzy różnych narodowości, ale wśród tej utytułowanej grupy od brakowało polskiego przedstawiciela. Przez lata plotkowano o możliwości dodania Zbigniewa Bońka czy Jerzego Dudka w kolejnej odsłonie, ale dotąd żadna z tych rewelacji nie znajdywała pokrycia w rzeczywistości. EA Sports finalnie postanowiło spełnić marzenie graczy z Polski i dodać jedną z naszych legend.

W FIFA 22 w trybie Ultimate Team pojawi się Jerzy Dudek, były reprezentant Polski, który przygodę z naszą seniorską kadrą rozpoczął w 1998 i zakończył ją w 2013 roku. W międzyczasie grał dla różnych kubów, z czego najbardziej został zapamiętany w Liverpoolu, a to za sprawą finału Ligi Mistrzów z 2005 roku, w którym jego drużyna pokonała Milan dopiero w rzutach karnych i główną gwiazdą serii jedenastek był właśnie Dudek. Do FIFY 22 trafi jego karta oceniona na 86 i będzie to wersja specjalna z serii Bohaterów FUT. O co w tym chodzi? Otóż mają one upamiętnić piłkarzy, którzy zapisali się w historii fanów futbolu.

Do FIFA Ultimate Team trafi specjalna karta Jerzego Dudka oceniona na 86.

W związku z tym oprócz Jerzego Dudka swoją kartę dostaną także Ole Gunnar Solskjær obecny trener Manchesteru United czy Mario Gómez. FIFA 22 wniesie kilka nowości, a zmian doczeka się tryb kariery. Jednak czy są one do końca nowe? W trybie kariery stworzymy własny klub i należy zaznaczyć, że rozwiązani to funkcjonowało w serii Electronic Arts dawno temu i zostało z niej usunięte. Sama kariera zawodnika ma przypominać, to czego dostarczyła nam oparta na fabule Droga do sławy z Alexem Hunterem w roli głównej, co oznacza, że otrzymamy od trenera zadania do wykonania czy odblokujemy kolejne zdolności.

FIFA 22 to przede wszystkim nowa technologia, której niestety doświadczą wyłącznie posiadacze PlayStation 5 oraz Xbox Series. Pominięto nawet użytkowników komputerów, które przecież wydaje się, że posiadają odpowiednią moc, by przetworzyć wprowadzone rozwiązania, ale zdaniem EA Sports zbyt wielu graczy posiada konfigurację, która nie byłaby w stanie sprostać wymaganiom next genowej odsłony serii. FIFA 22 trafi do regularnej sprzedaży 1 października 2021 roku również na old genach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jerzy Dudek trafi do FIFY 22. EA doda Polaka do trybu Ultimate Team

 0