Jesteś fanem Kangurka Kao? Mamy dla Ciebie konkurs! Do zgarnięcia gamingowy monitor!

Jesteś fanem Kangurka Kao? Mamy dla Ciebie konkurs! Do zgarnięcia gamingowy monitor!

Pragniemy Was poinformować, że na Facebookowej stronie x-kom.pl trwa aktualnie konkurs z nagrodami, w którym do zgarnięcia jest gamingowy monitor iiyama G-Master G2450HSU-B1 zmodyfikowany w taki sposób, jakby pochodził ze świata gry Kangurka Kao. Jak wziąć udział i wygrać?

Jeśli się ktoś nie orientuje, Kangurek Kao to zręcznościowa gra wideo wydana przez Tate Multimedia. Swoją premierę miała 27 maja bieżącego roku, a więc zaledwie kilka dni temu. Z tej też okazji x-kom wraz z japońskim producentem iiyama przygotowali konkurs, w którym do wygrania jest gamingowy monitor iiyama G-Master G2450HSU-B1 zmodyfikowany dodatkowo przez znanego artystę Staszka "Tips" Wiertelaka. Z tego też powodu wygląda tak, jakby pochodził faktycznie z uwielbianej przez wielu gry - zresztą, sami zobaczcie!

Weź udział w konkursie i wygraj nagrody powiązane z Kangurkiem Kao! Do zgarnięcia jest gamingowy monitor!

Kangurek Kao konkurs

Co należy zrobić, by wygrać? Zasady są proste! Wystarczy przesłać pracę konkursową na głównej stronie x-kom.pl (TUTAJ) w serwisie Facebook. Tematem pracy jest "pokaż, jak wychodzisz do ringu z Kangurkiem Kao", a sama praca może zostać nadesłana w formie zdjęcia, grafiki lub filmu. Można również połączyć wszystkie te formy i uzupełnić tekstowym opisem. Do wygrania, oprócz oczywiście wspomnianego wcześniej, gamingowego monitora, jest kilka gadżetów. Za drugie miejsce zwycięzca otrzyma grę Kangurek Kao Skoczna edycja na PC oraz Puzzle Kangurek Kao, za trzecie miejsce otrzymamy kopię gry Kangurek Kao Skoczna edycja na PC, a za czwarte - Puzzle Kangurek Kao. Pełny regulamin konkursu znajdziecie w TUTAJ. Życzymy powodzenia!

Swoją drogą, sprawdźcie, jak powstawał ten unikalny design na filmie:

 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jesteś fanem Kangurka Kao? Mamy dla Ciebie konkurs! Do zgarnięcia gamingowy monitor!

 0