Kangurek Kao - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej i zaskakująco niską cenę

Kangurek Kao - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej i zaskakująco niską cenę

Kangurek Kao doczeka się rebootu, który trafi do sprzedaży w 2022 roku. Wydawca ujawnił zawartość edycji kolekcjonerskiej, a także jej ceny na poszczególnych platformach. Nadal jednak nie zdradzono daty wydania i ceny na Steam.

Kangurek Kao to seria zapoczątkowana w 2000 roku za sprawą przyjemnej, ale zwłaszcza z dzisiejszej perspektywy niezwykle topornej pierwszej części. Zmiany w rozgrywce przyniosła dopiero najcieplej wspominana druga odsłona, którą obecnie przechodzą speedrunerzy. Kangurek Kao 3 wyszedł w 2005 roku i od tamtej pory poza debiutem starszych epizodów w tym ulepszonej dwójki w sklepach z grami cyfrowymi o serii było cicho. Kangurek Kao wraca jednak dzięki rebootowi, który trafi do sprzedaży latem 2022 roku. Firma Cenega Poland ujawniła szczegóły wydania kolekcjonerskiego oraz ceny na poszczególne platformy sprzętowe. Edycje kolekcjonerskie przyzwyczaiły nas do tego, że są drogie.

Za edycję kolekcjonerską Kangurka Kao zapłacimy 154,90 zł (wersja PC).

Kangurek Kao - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej i zaskakująco niską cenę

W przypadku nowego Kangura Kao jest inaczej i zapłacimy mniej niż za niejedną grę AAA również w wydaniu cyfrowym. W skład edycji Superskocznej wchodzą: gra w wydaniu pudełkowym na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch, kolorowy plecakoworek, kolekcjonerskie naklejki i 8 cm magnes na lodówkę, a to wszystko zamknięte w specjalnym kolorowym pudełku limitowanej edycji specjalnej. Za pakiet przyjdzie nam zapłacić od 154,90 zł (PC) do 164,90 złotych (konsole Sony oraz Microsoftu). Wersja na Nintendo Switch kosztuje 184,90 zł. Wiemy, że pudełkowa edycja nowego Kangurka Kao zadebiutuje 30 czerwca 2022 roku.

Kangurek Kao to czwarta część serii zapoczątkowanej w roku 2000. Tym razem główny bohater po potyczkach z Hunterem rusza na poszukiwania siostry, jednocześnie starając się rozwikłać zagadkę odejścia swojego ojca. Jakby tego było mało, musi on stawić czoła opętanym przez mroczne siły przeciwnikom i pokonać złego Eternal Warrior. Podczas podróży pomogą nam znani z poprzedniczek przyjaciele tytułowego kangura. Planujecie zagrać w nadchodzącą część Kangurka Kao?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kangurek Kao - poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej i zaskakująco niską cenę

 0