KFA2 prezentuje ergonomiczny fotel dla graczy GC-03

KFA2 prezentuje ergonomiczny fotel dla graczy GC-03

KFA2, uznany na świecie producent kart graficznych i sprzętu dla graczy, wprowadza do swojej oferty nowy ergonomiczny fotel GC-03 z funkcją regulacji wsparcia odcinka lędźwiowego.

KFA2 GC-03 to ergonomiczny fotel dla graczy i entuzjastów wykonany z wysokiej jakości materiałów. Produkt innowacyjny wbudowany system regulacji podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, pozwalający użytkownikom zachować naturalną pozycję, nawet podczas maratonów w ulubionych tytułach. Pokrętła z boku fotela umożliwia szybko i bezproblemowo dostosować głębokość podparcia, wyznaczając odpowiednią postawę. 

KFA2 wypuszcza na rynek gamingowy fotel GC-03 z funkcją regulacji wsparcia odcinka lędźwiowego

KFA2 GC-03

Funkcja bujania pozwala na chwilę relaksu podczas przerw w grze czy pracy, a oparcie odchylające się w zakresie do 180 stopni umożliwia położenie się niemal płasko, kiedy mamy ochotę na dłuży wypoczynek. O komfort użytkowania dbają także szerokie siedzisko (56 cm), poduszka pod głowę, wypełnienie gąbką o wysokiej gęstości oraz podłokietniki 4D z możliwością regulacji ich pozycji w czterech kierunkach. 

Konstrukcja fotela została oparta na solidnym 100 mm gazowym podnośniku czwartej klasy i stalowej ramie oraz podstawie, które zapewniają wysoką stabilność, wytrzymałość oraz nośność aż 170 kg. Producent zadbał też, aby zastosowane materiały (ekoskóra i wysokiej jakości nieprzesiąkliwy materiał) były odporne na zachlapania, przecieranie i zadrapania, a przy tym łatwo się czyściły. Fotel KFA2 GC-03 wkrótce trafią do sprzedaży na polskim rynku. Producent potwierdzi jego cenę bliżej premiery. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: KFA2 prezentuje ergonomiczny fotel dla graczy GC-03

 0