Kingston prezentuje pamięci Server Premier 5600 MT/s i 5200 MT/s DDR5 ECC UDIMM i ECC SODIMM

Kingston prezentuje pamięci Server Premier 5600 MT/s i  5200 MT/s DDR5 ECC UDIMM i ECC SODIMM

Kingston Technology Company zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży 16 i 32 GB pamięci RAM Server Premier DDR5 5600 MT/s i 5200 MT/s dla niebuforowanych modułów DIMM i ECC SODIMM. Oto co oferują te moduły.

Server Premier to pamięci firmy Kingston sprzedawane według specyfikacji do użytku w serwerach typu white-box, które zostało zatwierdzone przez najważniejszych producentów płyt głównych. Na rynek trafiają właśnie warianty w 16 i 32 GB DDR5 5600 MT/s i 5200 MT/s dla niebuforowanych modułów DIMM i ECC SODIMM. Oprócz wbudowanego ECC (ODECC) w każdym układzie pamięci DDR5 DRAM, nowe moduły zawierają dodatkową pamięć DRAM do obsługi algorytmu ECC (Error Correction Code) w procesorach Intel oraz AMD, zapewniając zwiększoną integralność danych i stabilność dla głównych i mobilnych stacji roboczych.

Server Premier to rozwiązanie pamięci firmy Kingston sprzedawane według specyfikacji do użytku w serwerach typu white-box, które zostało zatwierdzone przez najważniejszych producentów płyt głównych. Na rynek trafiają właśnie moduły w 16 i 32 GB DDR5 5600 MT/s i 5200 MT/s dla niebuforowanych modułów DIMM i ECC SODIMM.

Kingston prezentuje pamięci Server Premier 5600MT/s i  5200MT/s DDR5 ECC UDIMM i ECC SODIMM

„Z dumą ogłaszamy dostępność pamięci DDR5 5600 MT/s i 5200 MT/s dla niebuforowanych modułów DIMM i SODIMM ECC” - powiedziała Iwona Zalewska, DRAM business manager, Kingston, EMEA. „Najnowsze systemy Intel i AMD DDR5 obsługujące ECC będą w stanie wykorzystać zwiększoną integralność danych, dostępną dzięki tym nowym modułom” - dodaje. 

Dzięki zastosowaniu blokady BOM zapewniającej spójność marki i wersji podstawowych komponentów (w tym pamięci DRAM, rejestrów, układów PMIC, koncentratora SPD, czujników termicznych i płytki drukowanej), wszystkie rozwiązania pamięciowe firmy Kingston dla serwerów są w 100% testowane i poddawane rygorystycznemu procesowi dynamicznego sprawdzania poprawności działania, zaprojektowanemu w celu wychwycenia w fabryce usterek występujących na wczesnym etapie eksploatacji. 

Najprostszy sposób na poprawę wydajności serwera to modernizacja jego pamięci. Warto rozważyć to przed wdrożeniem nowego programu bazy danych, dodaniem do firmowej witryny funkcji sklepu, zwiększeniem liczby użytkowników aplikacji.

Cechy Server Premier obejmują:

  • blokadę BOM (Bill of Materials)
  • zgłoszenia zmian części (PCN) - 90 dni
  • wgląd w harmonogram 8Q
  • walidację platform serwerowych
  • certyfikację czołowych producentów płyt głównych dla serwerów
  • ograniczoną dożywotnią gwarancję
  • obsługę i wsparcie techniczne
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kingston prezentuje pamięci Server Premier 5600 MT/s i 5200 MT/s DDR5 ECC UDIMM i ECC SODIMM

 0