Mafia II: Definitive Edition to tak naprawdę Mafia II: Glitch Edition

Mafia II: Definitive Edition to tak naprawdę Mafia II: Glitch Edition

Wcześniej w tym tygodniu 2K Games w ujawniło wszystkie informacje dotyczące odświeżonej trylogii Mafii oraz niespodziewanie wydało edycje "Definitive Edition" zarówno Mafii II, jak i Mafii III. Brzmi ekscytująco, ale niestety rzeczywistość okazała się bardzo brutalna. Mafia III: Definitive Edition to w zasadzie tylko edycja GOTY, więc tutaj nie ma się w zasadzie, do czego przyczepić, ale Mafia II: Definitive Edition to remaster gry z czasów Xbox 360 / PS3 i jak się okazuje, jest to całkowita porażka. Gra jest pełna błędów i rozczarowuje na wszystkich platformach, ale najgorzej jest na konsolach (szczególnie na PS4). Gra cierpli z powodu absurdalnych problemów, do tego wydajność godna pokazu slajdów. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładów uchwyconych przez różnych YouTuberów, choćby jak gracz wielokrotnie spada w niekończącą się pustkę.

Mafia II: Definitive Edition przepełniona jest mnóstwem błędów. Za tę katastrofę odpowiedzialne jest studio D3t Ltd, które po raz pierwszy samodzielnie pracowało przy dużym projekcie.

Kolejny materiał pokazuje gracza, zaatakowanego przez oślepiające światła z nieba podczas nocnej jazdy, niczym w X-Files, co powoduje spowolnienie gry do około 5 klatek na sekundę. Następnie widzimy jak szczegóły środowiskowa pojawiają się dosłownie na dwa kroki przed graczem, błędy twarzy rodem z  Assassin's Creed Unity i wiele innych błędów, które zalewają portale i fora.2K Games nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia dotyczącego problemów z Mafia II: Definitive Glitch Edition. Oczywiście zaczyna to budzić obawy o jakość nadchodzącego remakeu pierwszej części Mafii, lecz tutaj mimo wszystko może być lepiej, choć oryginalny reżyser i scenarzysta gry, nie oczekuje zbyt wiele po tej produkcji.

 Mafia Trilogy to całkowity remake pierwszej części i remaster drugiej

 Mafia III - Recenzja gry

Jeśli chodzi o pełen remake oryginalnej Mafii wchodzącej w skład odświeżonej trylogii, to mamy nadzieję, że tutaj nie będzie takiej porażki - Mafia I jest tworzona przez Hangar 13, podczas gdy Mafia II: DE była w większości przekazana w ręce studia D3t Ltd, które pracowało w zakresie wsparcia w grach takich jak The Room i Shenmue III. To był ich pierwszy poważny projekt remasteringu i nie trzeba dodawać, że raczej długo nie otrzymają kolejnej szansy. Biorąc pod uwagę, w jakim stanie obecnie jest Mafia II: DE, lepiej poczekać na patche oraz remake pierwszej części.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mafia II: Definitive Edition to tak naprawdę Mafia II: Glitch Edition

 0