Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Wersja PC zaprezentowana na trailerze

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Wersja PC zaprezentowana na trailerze

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales zmierza na PC i ma trafić na tę platformę jeszcze w 2022 roku. Tymczasem w sieci pojawił się zwiastun gry w wersji na komputery.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales trafi na komputery jesienią 2022 roku (dokładny termin zostanie doprecyzowany w najbliższej przyszłości). Na YouTube opublikowano trailer wersji komputerowej, za której powstanie tak jak w przypadku głównego wydania Spider-Mana na PC odpowiada Nixxes. Tak jak w przypadku podstawki tutaj także należy oczekiwać usprawnień dedykowanych komputerom w tym obsługi większej liczby klatek na sekundę. Warto wspomnieć, że Marvel’s Spider-Man: Miles Morales możemy dodać na listę życzeń w Epic Games Store i Steam, ale cena pozostaje nieznana.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ma zadebiutować jesienią 2022 roku.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowego Spider-Mana, a nam przychodzi kierować poczynaniami tytułowego Milesa Moralesa, który poprzednio pełnił rolę poboczną. Nastoletni Miles Morales stara się przyzwyczaić do nowego otoczenia, jednocześnie idąc w ślady swojego mentora, Petera Parkera, i stawiając pierwsze kroki w roli Spider-Mana. W Marvelowskim Nowym Jorku wybuchła wojna o władzę między podstępną korporacją energetyczną i uzbrojonymi w nowoczesną technologię przestępcami.

Lądujemy w dzielnicy głównego bohatera spowitej śniegiem. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales zadebiutował na PlayStation 5 i PS4 12 listopada 2020 roku. Choć wydano go jako samodzielną grę, to całość w zasadzie można traktować jako większy dodatek do Spider-Mana. Istnieje opcja, że wersja PC pojawi się również w listopadzie. Graliście w podstawkę Spider-Mana? Jak oceniacie grę?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Wersja PC zaprezentowana na trailerze

 0