Marvel`s Spider-Man Remastered będzie działać na Steam Deck

Marvel`s Spider-Man Remastered będzie działać na Steam Deck

Są tu jacyś posiadacze Steam Decka, którzy chcieli zagrać w Marvel`s Spider-Man Remastered? W takim razie mamy dla was dobrą wiadomość.

Marvel`s Spider-Man Remastered zadebiutuje na PC (Steam i Epic Games Store) 12 sierpnia, a więc niedługo. Gra dostępna wcześniej wyłącznie na PlayStation 4 i PS5 przeszła pomyślne testy na Steam Decku. Kompatybilność sprawia, iż nie powinno być kłopotów z uruchomieniem oraz działaniem produkcji również na sprzęcie gamingowym Valve. Jest to dobra wiadomość dla użytkowników Steam Decka, którzy chcieli ograć przygody Człowieka-Pająka np. podczas podróży. Dostępność Marvel's Spider-Man na konsoli Valve potwierdziło studio Insomniac Games.

Marvel`s Spider-Man Remastered przeszedł pomyślną weryfikację na Steam Deck i będzie można w niego zagrać na urządzeniu Valve.

Gracze z PC otrzymają Marvel`s Spider-Man w wersji zreamsterowanej, która zawiera pewne poprawki względem oryginału sprzed blisko czterech lat. Dochodzą do tego nowe elementy zarezerwowane dla komputerów takie jak ulepszone cienie czy brak limitu klatek na sekundę. Zaimplementowano także DLSS oraz DLAA. Warto wspomnieć, że początkowo za grę musieliśmy zapłacić 299 złotych. Prawie 300 zł za tytuł z 2018 roku nawet jeżeli dostał odświeżoną edycję to za dużo i najwyraźniej zrozumiało to Sony, które obniżyło cenę Spider-Mana do 259 złotych. Co ciekawe Epic Games Store nadal życzy sobie 299 zł. Osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe wcześniej, mogą je anulować i złożyć kolejne.

Problemy z dostępnością Steam Deck utrzymywały się od dnia premiery, ale Valve poczyniło w tym temacie pewien postęp, dzięki czemu urządzenia są wysyłane do klientów, a nowy terminarz przesunie się o jeden kwartał, więc sporo osób mających datę realizacji zamówienia w czwartym kwartale 2022 roku otrzymają sprzęt w trzecim kwartale. Nowe rezerwacje zostaną zrealizowane w ostatnich trzech miesiącach bieżącego roku a jeszcze kolejne w 2023 r. Wpływ na niekorzystną sytuację miały kłopoty z łańcuchem dostaw.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel`s Spider-Man Remastered będzie działać na Steam Deck

 0