Mass Effect 4. Do gry może wrócić kultowy bohater

Mass Effect 4. Do gry może wrócić kultowy bohater

Mass Effect 4 to wyczekiwana gra przez fanów serii BioWare, która znajduje się we wczesnym stadium rozwoju, przez co brakuje jakichkolwiek informacji o fabule czy bohaterach. BioWare uchylił jednak rąbka tajemnicy, zwiastując powrót jednej z postaci.

Mass Effect 4 został zapowiedziany już jakiś czas temu, aczkolwiek do dziś brakuje informacji o historii oraz występujących w grze postaciach. Nie wiemy, czy będzie to kontynuacja średnio odebranej Andromedy, nawiązanie do najlepiej ocenianej trylogii z komandorem Shepardem w roli głównej lub kompletnie nowa opowieść. BioWare w opisie oficjalnej litografii najpewniej przypadkowo zdradziło powrót kultowego bohatera. Jak zauważył YouTuber MrHulthen studio szybko naprawiło błąd usuwając opis, ale w internecie nic nigdy nie ginie. Wynika z niego, że jedną z postaci, która stoi przy statku na obrazku ma być nie kto inny tylko sam Shepard.

W Mass Effect 4 może pojawić się bohater trylogii komandor Shepard, co zasugerował usunięty opis oficjalnej litografii.

W dalszym opisie litografii potwierdzono, że widoczny na zdjęciu statek to dowodzona przez Sheparda Normandia, a inną postacią jest Kroganin. Oprócz tego załoga trafiła na krater w kształcie Gethów, z którymi walczyliśmy w poprzednich odsłonach. Pewna jest natomiast obecność Liary T'Soni widocznej na pierwszym trailerze Mass Effecta 4. Opis na karcie produktu mówił, że chociaż Żniwiarze zostali unicestwieni, to sukces odniesiono ogromnym kosztem także dla Ziemi, zaś ocalali starają się pozbierać po tych wszystkich wydarzeniach. Cóż deweloperzy, podążając kierunkiem trylogii muszą wybrać konkretne zakończenie, a tych jest przecież kilka.

Mass Effect 4 zapowiada się dość ciekawie i powrót do wątków z pierwszych trzech części gwiezdnej serii zadowoliłoby wielu fanów. Reputację Mass Effecta nadszarpnęła Andromeda, którą skrytykowano głównie za błędy i katastrofalne animacje twarzy postaci. Chociaż niedoróbki wyeliminowano, to niesmak wśród graczy pozostał do dziś. Może więc skupienie się na wątkach z trylogii byłoby dobrym pomysłem? Graliście w Mass Effecta, cieszycie się z powrotu marki?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mass Effect 4. Do gry może wrócić kultowy bohater

 0