Materiały graficzne z Need for Speed ​​Unbound wyciekły do sieci tuż przed prezentacją

Materiały graficzne z Need for Speed ​​Unbound wyciekły do sieci tuż przed prezentacją

Informacje o nowym Need for Speed wyciekły do sieci, a jego źródłem są japońskie sklepy. Materiały zawierają obrazki z gry i materiały promocyjne.

Electronic Arts ma w październiku zapowiedzieć Need for Speed ​​Unbound, który teraz wyciekł do internetu za sprawą sklepów z Japonii. Wśród pierwszych materiałów są obrazki z gry i grafiki promocyjne. Potwierdzają się plotki, według których kolejna gra z serii otrzyma nową oprawę graficzną. Obrazki ukazują świat ożywiony graffiti, z kolei gracze do dyspozycji dostaną zaawansowane narzędzie personalizacji samochodów. Gra postawi na wyścigi uliczne i Burst Nitrous, element zwiększający prędkość. Podobno tytuł zostanie osadzony w Lake Shore City inspirowanym Chicago.

Need for Speed Unbound ma zadebiutować 2 grudnia 2022 roku.

To nie pierwszy wyciek, ponieważ kilka miesięcy temu upubliczniono krótki fragment rozgrywki przedstawiający pojazd ulegający uszkodzeniu podczas próby ominięcia przeszkody. Need for Speed ​​Unbound zgodnie z opisem postawi na personalizację, która pomoże wyrazić swój styl. Ważną częścią będzie także udźwiękowienie, za którego powstanie odpowiadają m.in. A$AP Rocky oraz AWGE, a całość będzie w klimatach HIPHOP. Zapowiedź Need for Speed ​​Unbound powinna nastąpić jutro, wówczas dowiemy się, czy plotki znajdą pokrycie w rzeczywistości. Tytuł zadebiutuje 2 grudnia na PC i konsolach.

EA zaproponuje kilka istotnych zmian względem poprzednich odsłon serii, która od lat jest na uboczu gier wyścigowych. Być może postawienie na inny styl i wykorzystanie HIPHOPU wyjdzie grze na dobre. Need for Speed: Heat, czyli ostatnia pełnoprawna część serii rozgrywa się w mieście Palm City przypominającym Miami. Są to więc inne klimaty, które niekoniecznie przypadły do gustu fanom marki. Choć produkcja ostatnio odżyła na Steam i przyciągnęła przeszło 85 tysięcy użytkowników jednocześnie. Przyczyniła się do tego promocja i wycena gry na 14,49 złotych.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Materiały graficzne z Need for Speed ​​Unbound wyciekły do sieci tuż przed prezentacją

 0