Microsoft przygotowuje nowy kontroler do Xboxa, który umie "zmieniać kolor"

Microsoft przygotowuje nowy kontroler do Xboxa, który umie "zmieniać kolor"

Amazon najwyraźniej pospieszył się z prezentacją nowego kontrolera do Xbox Series X/S, który jest dość nietypowy, ponieważ potrafi "zmieniać kolor" pod pewnym czynnikiem.

Microsoft pracuje nad nowym kontrolerem do konsol Xbox Series X/S, który posiada dość nietypową cechę mianowicie potrafi "zmieniać kolor" pod wpływem światła i ruchu. Z opisu wynika, iż pad ma "unikalny wzór wirowania kolorów". Należy jednak oczekiwać minimalnej zmiany barwy, choć dostrzegalnej, ale nie rewolucyjnej przemiany w zupełnie inny kolor. Informację o kontrolerze na Amazonie dostrzegł użytkownik Twittera. "Wydaje się, że właśnie znalazłem na Amazonie kontroler Xbox, którego Microsoft jeszcze nie ogłosił” – napisał.

Microsoft przygotowuje nowy kontroler Xbox, który potrafi "zmieniać kolor".

Zdjęcia wyglądają autentycznie i nie zostaje nic innego jak tylko czekać oficjalnej zapowiedzi nowej wersji kontrolera Xbox. Warto przypomnieć, że ostatnio do internetu wyciekła wzmianka o innym padzie dla Xboxów, którego istnienie następnego dnia potwierdził producent z Redmond. "Kontroler Mineral Camo ma odważny mineralny niebieski, jasnofioletowy, wodny i ciemnofioletowy wzór, który odróżnia go od innych kontrolerów z kolekcji Camo, ponieważ jego oceaniczne odcienie, inspirowane są kryształami geoda" – zakomunikował Microsoft.

Firma już teraz ma szeroki katalog kontrolerów do Xboxów i należy wymienić tu np. bezprzewodowego Xbox Elite Series 2 wyposażonego w nowe drążki z regulowanym oporem ruchu, a także akumulatorowi gwarantującemu działanie do nawet 40 godzin pracy i udoskonalonym elementom, które zostały stworzone z myślą o długim funkcjonowaniu. Zamawiając pada w sklepie Microsoft Store jego wygląd spersonalizujemy do swoich potrzeb. Wy jakie kontrolery wolicie? Od Xboxa czy PlayStation?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft przygotowuje nowy kontroler do Xboxa, który umie "zmieniać kolor"

 0