moto e30 i moto e40 - nowe budżetowe propozycje od Motoroli. Jest tano, ale czy to wystarczy?

moto e30 i moto e40 - nowe budżetowe propozycje od Motoroli. Jest tano, ale czy to wystarczy?

Choć producenci smartfonów przeważnie koncentrują się na swoich flagowych najdroższych modelach, to jednak większość z nas wybiera tańsze rozwiązania. Najnowsze propozycje Motoroli, czyli moto e30 i moto e40, skierowane są właśnie do osób, które poszukują taniego telefonu z Androidem.

Motorola moto e30 i moto e40 to budżetowe smartfony, które mogą się pochwalić obecnością trzech aparatów, z jednostką główną o rozdzielczości 48 MP z technologią Quad Pixel. Do tego otrzymujemy 6,5-calowy wyświetlacz Max Vision HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz oraz baterię o dużej pojemności 5000 mAh.

Najnowsze propozycje Motoroli, czyli moto e30 i moto e40, skierowane są właśnie do osób, które poszukują taniego telefonu z Androidem.

moto e30 i moto e40 - nowe budżetowe propozycje od Motoroli. Jest tano, ale czy to wystarczy?

moto e30

Systemy aparatów bazują tu na wspomnianej 48-megapikselowej matrycy z technologią Quad Pixel. Główna jednostka wspierana jest przez 2 MP czujnik głębi, umożliwiając rozmycie tła na portretach. 2 MP aparat Macro Vision, jak chwali się producent, zbliża do obiektu aż czterokrotnie, stąd można dostrzec detale, które pozostałyby niewidoczne przy użyciu standardowego obiektywu.

Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz w moto e30 i moto e40 to również spora zaleta w tej półce cenowej. Takie rozwiązanie pozwala na wyświetlanie płynniejszego obrazu — niezależnie od tego, czy oglądamy ulubiony serial, czy prowadzimy wideorozmowy ze znajomymi. Tym bardziej że otrzymujemy naprawdę spory wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,5”. Pełna energii bateria ma aż 5000 mAh pojemności, co zdaniem producenta przekłada się w moto e30 i moto e40 na ponad 40 godzin działania. 

moto e30 i moto e40 - nowe budżetowe propozycje od Motoroli. Jest tano, ale czy to wystarczy?

Całym tym sprzętem steruje ośmiordzeniowy procesor UNISOC T700 z 2 rdzeniami A75 i 2 A55 (1,8 GHz). Motorola podaje, że w porównaniu z moto e20 smartfon moto e40 wyróżnia się o 38% wydajniejszą grafiką. Oba telefony zdają się głównie różnić konfiguracją pamięci, bo e30 posiada 2 GB RAM i 32 GB na dane, a e40 4 GB RAM i 64 GB na dane. Oba urządzenia mają też specjalny przycisk Asystenta Google umożliwiający sterowanie głosowe i uzyskiwanie potrzebnych odpowiedzi na pytania. 

Nowa motorola moto e30 będzie do kupienia na stronie motorola.com w rekomendowanej cenie detalicznej 599 zł. Smartfon motorola moto e40 będzie dostępny w ofertach operatorów sieci Play i T-Mobile oraz w sieciach sklepów: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i na motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 699 zł.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: moto e30 i moto e40 - nowe budżetowe propozycje od Motoroli. Jest tano, ale czy to wystarczy?

 0