Motorola ujawnia, kiedy zaprezentuje nowe smartfony z serii Edge

Motorola ujawnia, kiedy zaprezentuje nowe smartfony z serii Edge

Motorola zaprezentowała niedawno smartfon Edge 2022, ale to nie koniec ofensywny producenta, który w przyszłym miesiącu zapowie nowe modele z serii Edge.

Motorola nie zamierza poprzestać na wprowadzeniu do sprzedaży smartfona Edge 2022 i szykuje prezentację następnych modeli, które głównie zasilą budżetową półkę. Marka Edge jest popularna wśród konsumentów nic więc dziwnego, że firma rozwija akurat właśnie ją. Motorola szykuje się do premiery nowych smartfonów z serii Edge, 8 września 2022 roku. Firma udostępniła krótki zwiastun na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, który wskazuje na pokaz trzech nowych smartfonów z serii Edge.

Motorola zaprezentuje 8 września nowe smartfony z serii Edge.

Jednak teaser nie zdradza nam nazw ani żadnych innych szczegółów dotyczących tajemniczych telefonów. Krążą plotki, że S30 Pro zadebiutuje na światowym rynku jako połączenie z Moto Edge 30. Moto S30 Pro jest wyposażony w 6-bitowy zakrzywiony wyświetlacz OLED o przekątnej 6,55 cala i rozdzielczości FHD+ z częstotliwością odświeżania do 144 Hz. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 888 Plus wspierany przez maksymalnie 12 GB RAM LPDDR5 i 512 GB pamięci UFS 3.1. Mówi się też o kopii modelu Moto X30 Pro, który może być dystrybuowany pod inną nazwą.

Moto X30 Pro wyposażono w 6,73-calowy zakrzywiony wyświetlacz POLED i oferuje częstotliwość odświeżania 144 Hz. Do tego CPU Snapdragon 8+ Gen 1 w połączeniu z maksymalnie 12 GB pamięci RAM LPDDR5 i do 512 GB pamięci wewnętrznej UFS 3.1. Urządzenie wyposażono w 200-megapikselowy aparat Samsung ISOCELL HP1, któremu towarzyszy 50-megapikselowy ultraszerokokątny obiektyw i 12-megapikselowy teleobiektyw. Zobaczymy 8 września, czym pochwali się Motorola i czy będą to produkty warte uwagi.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola ujawnia, kiedy zaprezentuje nowe smartfony z serii Edge

 0