MSI prezentuje linię laptopów Creator dedykowaną twórcom

MSI prezentuje linię laptopów Creator dedykowaną twórcom

MSI prezentuje serię laptopów Creator zaprojektowanych z myślą o twórcach, które pozwolą uwolnić ich kreatywność, jednocześnie zwiększając produktywność. Na tej liście znajduje się m.in. Creator Z16.

MSI Creator Z16 wyposażono w 16-calowy dotykowy wyświetlacz True Pixel o rozdzielczości QHD+ z odświeżaniem 120 Hz oraz ze 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 i proporcją ekranu 16:10. Wewnątrz urządzenia znajdziemy procesor Intel Core i7 11. generacji, który może pracować z częstotliwością do 4,6 GHz w trybie Dual Core Turbo i jest wspomagany przez 32 GB pamięci RAM DDR4. Do tego karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB GDDR6. Za system audio odpowiada Dynaudio mający silnik Speaker Tuning Engine. W laptopie znajdziemy też złącza USB 3.2 Gen2 Type-A oraz Thunderbolt 4, natomiast za połączenie z internetem odpowiada moduł sieciowy Wi-Fi 6E. MSI Creator Z16 posiada nowy, autorski system chłodzenia Cooler Boost Trinity+, w którym uzyskano zwiększony przepływ tłoczonego przez wentylatory powietrza dzięki cienkim łopatkom wentylatora o grubości 0,1 mm oraz ich ostrym kształtom krawędzi natarcia.

MSI prezentuje serię laptopów zaprojektowanych z myślą o twórcach, które pozwolą uwolnić ich kreatywność, jednocześnie zwiększając produktywność.

MSI prezentuje linię laptopów Creator dedykowaną twórcom

Całość zasila akumulator o pojemności 90 Whr. Poza wymienionym laptopem w ofercie producenta dostępny jest również MSI Creator 17, który ma 17-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:9 True Pixel z podświetleniem typu Mini LED. Ekran wyróżnia rozdzielczość 4K czy szeroka przestrzeń barw, odpowiadająca 100% pokrycia przestrzeni kolorów DCI-P3. Dodatkowo kolory skalibrowano z dokładnością wartości współczynnika Delta-E < 2 i zweryfikowane zgodnie z systemem CalMAN. Notebook posiada poza tym certyfikat VESA DisplayHDR 1000. Sercem Creator 17 jest układ Intel Core i9 11. generacji wspierany przez 32 GB pamięci RAM. Tu także znajdziemy GPU z serii GeForce z serii RTX 30.

MSI prezentuje linię laptopów Creator dedykowaną twórcom

Na koniec został jeszcze model Creator 15. Jego sercem jest Intel Core i7 10. generacji, który pracuje z częstotliwością aż do 5 GHz w trybie Turbo. Aktualnie trwa promocja, w której przy zakupie laptopa z serii Creator można otrzymać pakiet oprogramowania Creator Software Pack o wartości przekraczającej 500 USD! W skład zestawu wchodzi m.in. aplikacja do edycji zdjęć Luminar 4, program do montażu wideo Movie Edit Pro Plus 2022, czy Acid Music Studio, który zamieni laptop Creator w narzędzie do tworzenie muzyki! Promocja trwa do 31.10.2021 roku, lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje linię laptopów Creator dedykowaną twórcom

 0