MSI prezentuje serię MPG SEKIRA 100, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu

MSI prezentuje serię MPG SEKIRA 100, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu

MSI prezentuje obudowy typu mid-tower z serii SEKIRA 100. Modele SEKIRA 100R oraz SEKIRA 100P posiadają 4 standardowe wentylatory, a dodatkowo można zastosować również chłodzenie wodne, takie jak MAG CORELIQUID. Oprócz tego obudowy z serii MPG SEKIRA 100 charakteryzują się solidną ramą oraz bocznym panelem, w którym zamontowano szybę wykonaną z hartowanego szkła. Elegancki design w połączeniu z możliwościami ekspozycji komponentów skierowany jest do graczy ceniących sobie stonowaną stylistykę oraz duże możliwości zagospodarowania wnętrza obudowy za sprawą dobrze rozlokowanych przepustów. MPG SEKIRA 100 opracowano w taki sposób, aby zapewnić jak najbardziej efektywny przepływ powietrza do systemu chłodzenia, zapewniając komponentom optymalne temperatury pracy.

MSI prezentuje obudowy typu mid-tower z serii SEKIRA 100. Modele SEKIRA 100R oraz SEKIRA 100P posiadają 4 standardowe wentylatory, a dodatkowo można zastosować również chłodzenie wodne, takie jak MAG CORELIQUID.

MSI prezentuje serię MPG SEKIRA 100, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu

W przypadku SEKIRA 100R dodatkowym atutem jest zastosowanie wentylatorów ARGB. Jeżeli to nie wystarczy, można dołączyć chłodzenie wodne z MAG CORELIQUID, które zapewni jeszcze lepszą wydajność komputera. W każdej obudowie MPG SEKIRA 100 znalazły się łącznie trzy, montowane na magnesy filtry przeciwpyłowe, które zapobiegają przedostawaniu się pyłu i kurzu do wnętrza obudowy. Przedni panel we wspomnianych obudowach stworzono z płaskiej tafli aluminium. Natomiast w MPG SEKIRA 100R przód zrobiono z aluminium oraz przyciemnianego szkła. Zainstalowane w komputerze podzespoły można wyeksponować za sprawą bocznego panelu z hartowanego szkła, montowanego bez użycia śrub, przytrzymywanego za pomocą mechanizmu blokującego, który zabezpieczony jest od góry przesuwaną, górna pokrywą obudowy z otworami wentylacyjnymi.

MSI prezentuje serię MPG SEKIRA 100, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu MSI MPG Sekira 500P - rzut okiem

MSI prezentuje serię MPG SEKIRA 100, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu Premiera AIO MSI MAG Coreliquid 240R i Coreliquid 360R - wydajnie i cicho

Zaletą serii MPG SEKIRA 100 jest możliwość łączenia jej z płytami głównymi MSI. Wystarczy połączyć znajdujący się na płycie przedni port USB Gen2 Type-C o przepustowości 10 Gbit/s ze złączem na przednim panelu obudowy, uzyskując w ten sposób wygodny i łatwy dostęp do podłączania urządzeń i możliwość szybkiego przesyłania danych. Decydując się na produkty MSI można stworzyć kompletny, gamingowy ekosystem wykorzystujący system chłodzenia wodą i karty graficzne MSI. Sugerowane ceny detaliczne: MPG Sekira 100R – 489 złotych, MPG Sekira 100P – 429 zł.

MPG Sekira 100R przestrzeń:

  • Długość coolera procesora: 170 mm
  • Długość karty graficznej: 340 mm
  • Długość zasilacza: do 250 mm (bez 3,5-calowej kieszeni/stelażu na dysk twardy)

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje serię MPG SEKIRA 100, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu

 0