MSI prezentuje zestaw akcesoriów dla graczy

MSI prezentuje zestaw akcesoriów dla graczy

MSI zaprezentował nowe białe akcesoria - zestaw klawiatura z myszką MSI Vigor GK30 Combo White oraz kontroler MSI Force GC30 V2 White, które powinny przypaść do gustu fanom gamingu.

Zestaw składa się z klawiatury MSI Vigor GK30 Combo White i myszy MSI Clutch GM11 White. Oba urządzenia mają w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB. Klawiatura posiada przełączniki tłokowe o trzyczęściowej konstrukcji, działające niczym przełączniki mechaniczne, są jednak od nich cichsze. Cechują się one także większą wytrzymałością niż tradycyjne rozwiązania membranowe. Przełączniki tłokowe charakteryzują się dwukrotnie większą żywotnością, która przekracza 12 milionów kliknięć. Na spodzie klawiatury umieszczono podparcie Gaming Base usztywniające konstrukcję i polepszające właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo urządzenie pozostaje odporne na zachlapania. Specjalnie umieszczony otwór spustowy pozwala na jak najszybsze odprowadzenie płynu, który przez przypadek został wylany na klawiaturę.

MSI zaprezentował nowe białe akcesoria - zestaw klawiatura z myszką MSI Vigor GK30 Combo White oraz kontroler MSI Force GC30 V2 White.

MSI prezentuje zestaw akcesoriów dla graczy

Dzięki oprogramowaniu MSI Dragon Center każdy gracz z łatwością spersonalizuje podświetlenie RGB klawiatury MSI Vigor GK30 White. Dostępnych jest 10 efektów animacji oświetlenia, m.in. falowanie, oddech, czy reakcja na wciśnięcie klawisza. Cała klawiatura została podzielona na sześć obszarów. Tryby podświetlenia można przełączać i konfigurować w locie za pomocą specjalnego przycisku smoka umieszczonego obok prawego klawisza Ctrl. Mysz MSI Clutch GM11 White wyposażono w przełączniki OMRON, które według deklaracji producenta wytrzymają ponad 10 milionów kliknięć. Sercem urządzenia jest czujnik optyczny Pixart o rozdzielczości do 5000 DPI. Zaraz pod rolką przewijania umieszczono specjalny przełącznik, który pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy pięcioma poziomami czułości, od 400 do 5000 DPI bez konieczności uruchamiania programu konfiguracyjnego.

Z boku obudowy dodano też dwa konfigurowalne przyciski oraz antypoślizgowe uchwyty. MSI Force GC30 V2 White to bezprzewodowy kontroler współpracujący z komputerami PC oraz urządzeniami z Androidem. Drążki analogowe zostały ulepszone, aby zwiększyć precyzję wskazywania i wydłużyć ich żywotność. Spusty mają aż 256 poziomów czułości. Zastosowanie wytrzymalszych przycisków sprawia, że ich żywotność wzrosła do ponad dwóch milionów wciśnięć. Kontroler MSI Force GC30 V2 White może komunikować się z komputerem w trybie przewodowym bądź bezprzewodowym.

MSI prezentuje zestaw akcesoriów dla graczy

Do urządzenia dołączony jest nadajnik wyposażony w wejście USB oraz dwumetrowy kabel. Chcąc podłączyć urządzenie do smartfona bądź tabletu z systemem Android należy skorzystać z dedykowanego kabla, który także znajduje się w zestawie. W kontrolerze MSI Force GC30 V2 White zastosowano pojemny akumulator jonowo-litowy o pojemności 600 mAh, który pozwala na nieprzerwaną grę nawet do ośmiu godzin. Zestaw MSI Vigor GK30 Combo White jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 309 złotych, natomiast kontroler MSI Force GC30 V2 White można nabyć w sugerowanej cenie detalicznej 209 złotych.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje zestaw akcesoriów dla graczy

 0