Nadchodzący smartfon z serii Honor X wyciekł do sieci. Ciekawy średniak w dobrej cenie

Nadchodzący smartfon z serii Honor X wyciekł do sieci. Ciekawy średniak w dobrej cenie

W ostatnich dniach docierają do nas głosy, że Huawei może sprzedać swoją markę Honor, która specjalizuje się w tańszych, choć często wciąż bardzo dobrych smartfonach. Nie oznacza to jednak, że Honor zamierza przystopować i wstrzymać swoją działalność, co tylko potwierdzają najnowsze przecieki, które ujawniają nowy model ze średniej półki tego producenta. Mowa tu o sprzęcie z serii Honor X, który nosi nazwę kodową Dingdang i oznaczonym jest numerem DNN-LX9. Zdjęcia tego urządzenia właśnie wyciekł do sieci wraz z częściową specyfikacją, a nawet ceną (choć na rynek rosyjski). Tym samym poznaliśmy już całkiem sporo szczegółów na temat tego telefonu i wiemy, czego możemy się po nim spodziewać.  

Do sieci wyciekł smartfon z serii Honor X, który nosi nazwę kodową Dingdang. Będzie to telefon ze średniej półki, który najpierw zadebiutuje w Rosji. 

Zdjęcia prezentują smartfon w trzech różnych wersjach kolorystycznych: zielonej, czarnej i srebrnej. Jest to sprzęt ze średniej półki, który wyposażony zostanie w wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala, poczwórny moduł aparatu, gdzie główna jednostka bazuje na 48 MP sensorze oraz baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania Huawei SuperCharge. Nie zabrakło również obsługi łączności NFC, która przyda się przy mobilnych płatnościach, a zdjęcia potwierdzają także obecność klasycznego złącza słuchawkowego minijack 3,5 mm oraz portu USB typu C. Niestety na chwilę obecną nie wiemy jaki procesor znajduje się pod maską tego urządzenia i ile pamięci RAM oraz ROM ono otrzyma. 

Ze źródła tego przecieku wynika, że telefon zadebiutuje w pierwszej kolejności na rynku rosyjskim, ale następnie doczeka się szerszej premiery w innych krajach (zapewne także i w Polsce, gdzie marka ta jest bardzo popularna). Jeśli zaś chodzi o ceny, to kształtować mają się one pomiędzy 18000 RUB (ok. 900 zł) a 21000 RUB (ok. 1050 zł), więc mówimy o naprawdę przystępnym cenowo smartfonie. Spodziewamy się, że nie przyjdzie nam już zbyt długo czekać na oficjalną zapowiedź tego smartfona ze strony Honora i jak tylko takowej się doczekamy, możecie liczyć na informacje na ten temat z naszej strony.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nadchodzący smartfon z serii Honor X wyciekł do sieci. Ciekawy średniak w dobrej cenie

 0