Need for Speed Unbound zaprezentowany na nowym trailerze. EA pokazuje ucieczkę przed policją

Need for Speed Unbound zaprezentowany na nowym trailerze. EA pokazuje ucieczkę przed policją

EA opublikowało nowy fragment z rozgrywki Need for Speed Unbound ukazujący rywalizację z policją na miejskich drogach. Jest to pierwszy konkretny materiał związany z grą, jaki opublikowano.

Need for Speed Unbound wywołał kontrowersje za sprawą kreskówkowej oprawy graficznej, którą na szczęście można wyłączyć. Teraz Electronic Arts wrzuciło nowy trailer skupiony głównie na ucieczce przed policją po ulicach miasta Lakeshore, gdzie ma miejsce akcja gry. Co ciekawe będziemy mogli obstawić za pieniądze własne wyścigi. "Aby dotrzeć na szczyt, musisz zaryzykować. Wybierz kiedy i jak postawić wszystko na jedną kartę" - głosi opis. Wyścigi i obstawianie ich stanowi jeden ze sposobów zarobku pieniędzy w świecie Need for Speed Unbound.

Need for Speed. Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Oprócz ucieczki przed policją oraz driftowania na materiale widzimy klasyczne pojedynki z okrążeniami czy specjalny efekt graficzny. Need for Speed Unbound pozostaje skupiony na nocnych ulicznych wyścigach, co zapewne przypadnie do gustu fanom niektórych poprzednich odsłon serii, w których był to kluczowy element. W grze nie zabraknie też opcji modyfikacji pojazdów, a podczas zabawy usłyszymy hiphopowe kawałki. Na liście jest m.in. muzyka amerykańskiego rapera ASAP Rocky. Produkcję tworzy studio Criterion Games odpowiadające m.in. za Need for Speed: Hot Pursuit Remastered czy Burnout Paradise.

Need for Speed. Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jeżeli zamówimy tytuł przedpremierowo, wówczas dostęp uzyskamy 3 dni przed jego wydaniem. Chociaż gra może zniechęcić część graczy kreskówkową szatą graficzną, którą i tak da się zmienić, to zapowiada się dość interesująco i może być jedną z lepszych części serii ostatnich lat. Jednak jak będzie naprawdę przekonamy się za niecałe dwa miesiące. Czekacie na Need for Speed Unbound czy odpuściliście sobie markę wyścigówek EA?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Need for Speed Unbound zaprezentowany na nowym trailerze. EA pokazuje ucieczkę przed policją

 0