Nintendo Direct już jutro. Które nadchodzące gry na Switcha zobaczymy?

Nintendo Direct już jutro. Które nadchodzące gry na Switcha zobaczymy?

Nintendo na ostatnią chwilę zapowiedziało prezentację, na którą zawsze z wypiekami na twarzy czekają posiadacze Switcha.

Pierwsza tegoroczna edycja Nintendo Direct odbędzie się już jutro - zapowiedział japoński gigant na Twitterze. Prezentację zaplanowano na godz. 23:00. Całość potrwa około 40 minut. Nintendo skupi się na grach, których premiery wyznaczono na pierwszą połowę bieżącego roku. Nie można wykluczyć, że jutrzejsze Nintendo Direct będzie także okazją do zapowiedzenia nowych tytułów na Switcha. Nie mamy się natomiast raczej co spodziewać nowych informacji czy fragmentów rozgrywki z The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (to wciąż tytuł roboczy).

Nintendo zapowiedziało pierwszą tegoroczną odsłonę Nintendo Direct. Podczas 40-minutowej prezentacji zobaczymy gry planowane na najbliższe miesiące.

Jakich gier możemy się zatem spodziewać na jutrzejszej prezentacji? Jeśli będą to tytuły zapowiedziane na pierwszą połowę roku, może chodzić o Triangle Strategy (4 marca), Kirby and the Forgotten Land (data premiery: 25 marca) czy Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp (8 kwietnia). W najbliższym czasie mają się ukazać także Chocobo GP (10 marca) oraz Rune Factory 5 (22 marca). Pierwszy tegoroczny, głośny exclusive na Switcha ukazał się 28 stycznia. To Pokémon Legends: Arceus, który zbiera bardzo pochlebne opinie (średnia ocena na Metacriticu: 8,4/10).

Ten rok zapowiada się świetnie dla Switcha i jego posiadaczy. Poza wymienionymi wyżej grami, których premiery zaplanowano na jego pierwszą połowę (nie licząc Arceusa, który już się ukazał), możemy spodziewać się jeszcze takich przebojów, jak sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Bayonetta 3, Mario + Rabbids: Spark of Hope czy Splatoon 3. Być może podczas jutrzejszego Nintendo Direct poznamy kolejne oficjalne daty premier wyczekiwanych exclusive'ów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nintendo Direct już jutro. Które nadchodzące gry na Switcha zobaczymy?

 0