Nowe gry dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store

Nowe gry dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store udostępnił nowe gry, które odbierzemy za darmo do przyszłego czwartku. Poznaliśmy też produkcje, które będą dostępne bezpłatnie za tydzień.

Car Mechanic Simulator 2018A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition są dostępne w Epic Games Store za darmo do 30 czerwca (czwartek) do godziny 17:00. Pierwsza gra to przedstawiciel popularnej serii symulatora mechanika, za którego powstanie odpowiada studio Red Dot Games. Warto wspomnieć, że dopiero po trzech latach w 2021 roku zadebiutował następca edycji 2018, Car Mechanic 2021. W Car Mechanic Simulator 2018 gracze naprawiają, lakierują, tuningują i prowadzą samochody. Do naszej dyspozycji oddano ponad 40 samochodów do serwisowania, przeszło 10 narzędzi do pracy nad samochodami czy ponad 1000 części. Rozgrywka pozostaje nieskończona, a zlecenia są generowane losowo.

Car Mechanic Simulator 2018 i A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition są dostępne w Epic Games Store za darmo do 30 czerwca.

Epic Games Store przygotował również propozycję dla fanów uniwersum Gry o Tron. Tytuł to wirtualny odpowiednik gry planszowej, której akcję umieszczono po śmierci króla Roberta Baratheona. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru domu należącego do Siedmiu Królestw, który reprezentujemy na mapie Westeros podczas wyścigu po Tron Wielkiej Przystani. Co ciekawe moment zabawy zaczynamy w innym miejscu na mapie zależnie od wybranego domu. Całość podzielono na 10 rund, podczas których podejmujemy działania jawne oraz ukryte. Oczywiście nie mogło zabraknąć typowych dla tego świata intryg czy manipulacji. A Game of Thrones: The Board Game zawiera tryb jednoosobowy i wieloosobowy dla 6 graczy.

Poznaliśmy gry, które od 30 czerwca do 7 lipca będą dostępne bezpłatnie w Epic Games Store. Pierwszą propozycją jest Geneforge 1 - Mutagen, otwarta gra RPG osadzona w osobliwym, nowym świecie. Możemy m.in. stwarzać potężne bestie, które są nam zazwyczaj całkowicie posłuszne. Iratus: Lord of the Dead z kolei to turowa, taktyczna gra RPG z elementami gatunku roguelike osadzona w mrocznej, fantastycznej krainie. Naszym zadaniem jest poprowadzenie armii nieumarłych, aby pomóc gniewnemu nekromancie dotrzeć do świata na powierzchni i rozsiać śmierć w wymiarze śmiertelników.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowe gry dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store

 0