Wydał 56 000 zł na Diablo Immortal, by zdobyć legendarny klejnot. Później zszokował wszystkich

Wydał 56 000 zł na Diablo Immortal, by zdobyć legendarny klejnot. Później zszokował wszystkich

Po wydaniu ogromnej sumy streamer Quin69 w końcu znalazł pięciogwiazdkowy legendarny klejnot w Diablo Immortal, a następnie usunął wszystko, co udało mu się zdobyć.

Misja Quin69, który streamował na Twitchu, dobiegła końca - po wydaniu ponad 56 tysięcy złotych na Diablo Immortal w końcu znalazł legendarny pięciogwiazdkowy klejnot. Trzeba wytłumaczyć, że szanse na znalezienie pięciogwiazdkowego legendarnego klejnotu w Diablo Immortal są strasznie niskie (szacuje się, że 2000:1), co oznacza, że trzeba liczyć się z naprawdę dużym wydatkiem. 

Quin69 wydał ponad 20 000 dolarów nowozelandzkich (około 56,5 tys. złotych) na Diablo Immortal, by zdobyć legendarny 5-gwiazdkowy klejnot. 

Wydał 56 000 zł na Diablo Immortal, by zdobyć legendarny klejnot. Później zszokował wszystkich

W tym przypadku Quin69 wydał ponad 20 000 dolarów nowozelandzkich (około 56,5 tys. złotych) na Legendary Crests, zanim udało mu się znaleźć legendarny pięciogwiazdkowy klejnot. Kiedy już tego dokonał, streamer zaskoczył wszystkich - rozbił klejnot, aby nasycić bezużyteczny 1-gwiazdkowy klejnot, usunął swoją postać i odinstalował grę na dobre. „To był zaszczyt płynąć z wami” – powiedział Quin69 swojej drużynie w grze na krótko przed usunięciem swojej postaci. Muszę się pożegnać" - dodał. 

„Pieprz się, Blizzard” – powiedział Quin69 do swojej publiczności podczas streamu na żywo, po czym usunął swoją postać z Diablo Immortal. „Czy możecie uwierzyć, że Blizzard to wypuścił? Czy możecie uwierzyć, że w tym gównie umieścili swoją nazwę?” - nie krył żalu streamer, który skończył z grą i przerzuca się na tytuły na urządzenia mobilne, w które nie są monetyzowane. 

Tymczasem Diablo Immortal zarobiło około 20 milionów dolarów na mikrotransakcjach ze wszystkich rynków światowych z wyjątkiem Chin, gdzie została opóźniona. Gdy Diablo Immortal pojawi się w Państwie Środka, może znacząco zwiększyć tę kwotę, pod warunkiem oczywiście, że będzie przestrzegać zasad i przepisów obowiązujących w regionie, który jest pod tym względem bardzo specyficzny.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wydał 56 000 zł na Diablo Immortal, by zdobyć legendarny klejnot. Później zszokował wszystkich

 0