Nowy Apple Watch Pro będzie miał większą kopertę o rozmiarze 47 mm

Nowy Apple Watch Pro będzie miał większą kopertę o rozmiarze 47 mm

Już 7 września, Apple zorganizuje wydarzenie, w trakcie którego przedstawi iPhone'y 14 oraz urządzenia z linii Watch Series 8. Nowe doniesienia wskazują, że nadchodzący Apple Watch Pro będzie charakteryzował się konstrukcją z płaskimi krawędziami. Mówi się także, iż wariant z dopiskiem Pro nie będzie oferowany w różnych rozmiarach. Otrzyma on zwiększoną kopertę, 47 mm.

Już niedługo, a dokładniej 7 września, Apple zaprezentuje całemu światu swoje najnowsze iPhone'y 14. Wydarzenie, na którym marka z Cupertino wyjawi wszelkie szczegóły nosi nazwę Far Out. Spodziewamy się także premiery zegarów z linii Watch Series 8. Mimo, iż do wprowadzenia zostało niewiele czasu, internet wciąż zalewają coraz nowsze doniesienie o możliwej specyfikacji, czy wyglądzie nadchodzących urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Jeszcze niedawno informowaliśmy o udostępnionym wyglądzie nowych wycięć w ekranie iPhone'ów 14 z dopiskiem Pro. Dostępne w sieci pogłoski sugerują, że zbliżający się Apple Watch Pro będzie cechował się konstrukcją z płaskimi krawędziami ekranu, które mają podkreślać jego zwiększoną trwałość. Już wcześniej mówiono, że Apple planuje wprowadzić lepszą wersję Watch 8.

Według informacji z Chin, nowy Apple Watch Pro będzie oferowany tylko w jednym rozmiarze z kopertą 47 mm. Rozmiar ekranu zegarka ma wynosić z kolei 1,99 cala.

Chińskie źródła wspominają, że model z dopiskiem Pro będzie oferowany wyłącznie w jednym rozmiarze, a dokładniej 47 mm. Są to jednak wymiary związane z ogólnym współczynnikiem kształtu, sam wyświetlacz będzie miał ponoć 1,99 cala. Na pokładzie smartwatcha umieszczony ma zostać także większy akumulator, który wydłuży czas działania urządzenia na jednym ładowaniu.

Główną jednostkę obliczeniową będzie stanowił chip S8, który podobno nie będzie mocno odbiegać o tego, co oferuje jego poprzednik. Analitycy przewidują, że Watch Series 8 Pro zostanie wyceniony na około 900 dolarów. Nowe urządzenia od Apple mają trafić do sprzedaży nieco później, bo 16 września. Czekacie na nowy sprzęt z Cupertino?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy Apple Watch Pro będzie miał większą kopertę o rozmiarze 47 mm

 0