Nowy Battlefield może dostać kampanię dla pojedynczego gracza

Nowy Battlefield może dostać kampanię dla pojedynczego gracza

Battlefield 2042, który został pozbawiony kampanii fabularnej, nie zdał egzaminu i zawiódł fanów serii ze względu na różne problemy w tym błędy. Czy Electronic Arts pójdzie po rozum do głowy i w kolejnej odsłonie przywróci tryb dla pojedynczego gracza?

Battlefield 2042 nie zawiera trybu fabularnego co dla niektórych osób stanowi wadę. Z drugiej strony patrząc na jakość tzw. opowieści wojennych z Battlefielda 5 będących zlepkiem niepowiązanych ze sobą historii decyzja EA DICE, by porzucić rozgrywkę single-player i skupić się wyłącznie na multiplayerze nie dziwi, choć nie wyszło to tytułowi na dobre. Czy istnieje opcja, że następna część serii Electronic Arts będzie mieć kampanię fabularną jak Call of Duty? Tak i wynika to z ogłoszenia o pracę udostępnionego przez EA w lutym bieżącego roku. Poszukiwany jest dyrektor ds. projektowania z zatrudnieniem w Battlefield Seattle.

Ogłoszenie o pracę wystawione przez EA sugeruje powrót kampanii single-player w nowej części Battlefielda.

Nowe studio stworzono specjalnie z myślą o serii Battlefield, stąd nazwa a dowodzi nim Marcus Lehto związany niegdyś z grami Halo. Opis ogłoszenia zdradza, że kampania dla jednego gracza powróci w nowej odsłonie marki. Kandydaci na przytoczone stanowisko muszą posiadać wiedzę na temat "podstawowych zasad serii Battlefield i upewnić się, że zostaną one wplecione we wszystkie warstwy mistrzowsko zaprojektowanej kampanii dla jednego gracza". Taki opis ogłoszenia to niemal potwierdzenie, że znów przeżyjemy wojenne zmagania w samotności.

Oczywiście to nieoficjalna rewelacja dlatego należy do niej podchodzić z dystansem. Kandydaci muszą mieć co najmniej dziesięć lat doświadczenia na poziomie dyrektora lub lidera dużego zespołu w branży gier wideo. Battlefield 2042 pominął kampanię dla jednego gracza na rzecz dużych trybów wieloosobowych. Niektóre mapy mogą pomieścić jednocześnie do 128 graczy, aczkolwiek limit Breakthrough ograniczono do połowy. Warto wspomnieć, że oficjalny profil EA na Twitterze popełnił tweeta, w którym śmiał się z graczy grających w gry single-player. Po fali krytyki wydawca przeprosił.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy Battlefield może dostać kampanię dla pojedynczego gracza

 0