Nowy "zabójca flagowców" znanego producenta samoistnie się zapalił. Firma szybko reaguje

Nowy "zabójca flagowców" znanego producenta samoistnie się zapalił. Firma szybko reaguje

We wczorajszym wpisie na Twitterze, jeden z mieszkańców Indii umieścił zdjęcia spalonego smartfona Nord 2, twierdząc, że urządzenie zapaliło się w torebce żony, powodując wypadek podczas jazdy na rowerze. OnePlus wydał już oświadczenie w tej sprawie.

Na Twitterze pojawił się niepokojący wpis, ukazujący całkowicie spalony smartfon OnePlus Nord 2. Jest to nowy model w ofercie producenta, który pechowa kobieta posiadała zaledwie kilka dni. "Moja żona pojechała na rowerze ze swoim nowym OnePlus Nord 2 (5 dni) w chuście. Nagle telefon wybuchł i zaczął z niego wydobywać się dym. Na skutek wybuchu miała wypadek. Po tym incydencie jest w traumie".  Producent urządzenia, firma OnePlus szybko zareagowała na wpis, odpowiadając również na Twitterze.

Nowy OnePlus Nord 2 wybuchł w ubraniu kobiety. Producent zaproponował rekompensatę, która musiała być wystarczająca do skasowania zdjęć w zaledwie kilka godzin.

"Cześć Ankur. Z przykrością dowiedzieliśmy się o zdarzeniu. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni i chcemy Ci to wynagrodzić. Prosimy o skontaktowanie się z nami przez bezpośrednią wiadomość, abyśmy mogli zadośćuczynić". Firma najprawdopodobniej musiała wykazać się hojnością, bo post w kilka godzin zniknął z Twittera. Możliwe również, że cała sprawa była mistyfikacją, a wpis i zdjęcia zostały usunięte na skutek działania prawników. Prawdziwego końca tej sprawy się nigdy nie dowiemy.

 OnePlus Nord 2 5G zaprezentowany. Nadchodzi pogromca flagowców?

Zdjęcia uszkodzonego smartfona wyglądają jak każde inne, gdzie urządzenie spaliło się na skutek samozapłonu. Mąż poszkodowanej twierdzi, że napisał o sprawie, aby podnieść świadomość i dotrzeć do sedna sprawy: "Całym zamiarem mojego postu było zrozumienie przyczyny, dla której to się stało, tak aby można to było poprawić i uniknąć dalszych problemów, a OnePlus już przyznał, że będzie nad tym pracował i już rozpoczął testy". Podejrzenia oczywiście szybko padły na ładowanie. OnePlus Nord 2 oferuje z najszybszych czasów ładowania wśród telefonów ze względu ładowarkę OnePlus 65 W. Inna możliwość, to wada fabryczna.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy "zabójca flagowców" znanego producenta samoistnie się zapalił. Firma szybko reaguje

 0